Kampanie reklamowe kolekcji domów mody - jesień-zima 2011/2012 - przegląd cz. 2

Oto kolejna porcja fotografii reklamowych największych domów mody. Zobaczcie, jak w sezonie jesienno-zimowym promują się najbardziej znane marki w świecie mody.

Oto kolejna porcja fotografii reklamowych największych domów mody. Zobaczcie, jak w sezonie jesienno-zimowym promują się najbardziej znane marki w świecie mody.

Oto druga tura zestawienia najciekawych kampanii reklamowych największych domów mody na świecie. Zobaczcie, jak swoje kolekcje na sezon jesień-zima 2011/2012 promują takie marki, jak:

 

Alexander McQueen

Jedna z ulubionych w ostatnim czasie muz świata mody - Raquel Zimmermann w apokaliptycznej kampanii, promującej kolekcję marki Alexander McQueen na sezon jesień-zima 2011/2012. Czy ta mroczna kampania, to w obliczu przepowiedni o rzekomym końcu świata w 2012, strzał w dziesiątkę, czy strzał w kolano - oceńcie sami.

Fot. Alexander McQueen

 

Fendi

Anja Rubik jako muza malarza - taki pomysł na promocję jesienno-zimowej kolekcji mieli w tym roku spece od wizerunku marki Fendi. Polską top modelkę możemy podziwiać w zupełnie odmienionej wersji - z ciemnymi włosami.

Fot. Fendi

 

Giorgio Armani

W ascetycznej kampanii marki Giorgio Armani wystąpiła rosyjska supermodelka Sasha Pivovarova w towarzystwie brazylijskiego modela, Diego Fragoso. Sesję sfotografowali Mert Alas i Marcus Piggott.

Fot. Giorgio Armani

 

Givenchy

Givenchy postawił na cztery gorące nazwiska w świecie modelingu: Naomi Campbell, Natalia Vodianova, Kristen McMenamy, Rob Evans i Jonathan Marquez. Całość zmysłowa, kusząca i z nutką dzikości.

Fot. Givenchy

 

Gucci

U Gucci'ego nieco mrocznie, ale nadal bardzo stylowo. Dom mody zatrudni do kampanii na sezon jesień-zima 2011/2012 top modelkę Abbey Lee Kershaw, której jasna cera i włosy doskonale kontrastują z demonicznym klimatem sesji.

Fot. Gucci

 

Louis Vuitton

Skóra, futra i militarne czapki - tym w obecnym sezonie reklamuje się kultowa marka Louis Vuitton. Cała kampania utrzymana jest w bardzo szlachetnym tonie, stonowanych barwach i z nutką snobizmu. A na zdjęciach możecie zobaczyć Polkę, Zuzzanę Bijoch.

Fot. Louis Vuitton

 

Marc Jacobs

Pięknym modelkom, obróce graficznej i powszechnie panującej estetyce wbrew - tak w skrócie można opisać koncepcję kampanii promującej kolekcję domu mody Marc Jacobs na jesień i zimę 2011/2012. W roli modelki kontrowersyjna Helena Bonham Carter. Efekt? Sami oceńcie.

 

Fot. Marc Jacobs

 

Miu Miu

Styl vintage nadal w modzie. Twórcy jesiennej kampanii Miu Miu postawili na niewątpliwy urok młodziutkiej aktorki Hailee Steinfeld. Jest nostalgicznie i nieco retro.

Fot. Miu Miu

 

Prada

A u prawy ferria barw, motywów zwierzęcych i futer. Uwagę przykuwają oryginalne dodatki w postaci kozaków z wężowej skóry, ekscentrycznych czapek i stylowych torebek. Reflektujecie na sezon w kolorach Prady?

Fot. Prada

 

Roberto Cavalli

Jesień w pełnej krasie! Trzy modelki - blondynka, brunetka i ruda - ubrane w stroje w motywy zwierzęce, prezentuję kolekcję marki Roberto Cavalii na sezon jesień-zima 2011/2012. Niby poetycko, a jednak z pazurem.

Fot. Robert Cavalli

 

Versace

Mroczne klimaty raz jeszcze. Złwieszcza atrmosfera, nienaturalne światło i pełne grozy plenery - tak w skrócie można opisać zdjęcia promujące kolekcję domu mody Versace na sezon jesień-zima 2011/2012.

Fot. Versace

Zobacz też:

Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody cz.1

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Prada najlepiej