Joanna Horodyńska projektuje ciuchy dla Gatty

Zobacz surowym, minimalistycznym romantyzmem według słynnej polskiej stylistki
/ 17.02.2010 10:58
Joannahorodyńskagatta to kolekcja dla nowoczesnej romantyczki, współczesnej dziewczyny z marzeniami o niebieskich migdałach.

Raz stąpa mocno po ziemi, jest niezależna i pewna siebie, czuje siłę działania a raz jest krucha, delikatna, zagubiona… w codzienności. (TAKA, JAK JA! JOANNA HORODYŃSKA).

W tworzeniu kolekcji Joanna była zainspirowana surowym, minimalistycznym romantyzmem, który zachowuje jednak delikatne, pudrowe barwy, subtelne cięcia i lekkość materiałów. Odmłodzenie, odświeżenie i kierunek dziewczęcość to kolejne cechy kolekcji. Tendencje te, ujawniają się również w najnowszych, światowych wiosenno-letnich trendach. Pojawiają się subtelne elementy marszczeń, fal, warstwowego układania, nakładania materiału.

Kolekcja zawiera w sobie 6 elementów, którymi można żonglować i łączyć bez ryzyka. Bluzka, sukienka marszczona blisko ciała, sukienka tunika, spódnica, legginsy, występują w różnych wersjach kolorystycznych, baza kolorów to pudrowy róż, niebieska szarość, krystaliczna szarość, beż i czerń. Bluza zaś, jako element wspólny, została zaprojektowana w szarości z różowo-pudrowymi detalami.

Zestawy te można traktować jako strój dzienny ale też wieczorowy w zależności od wykorzystywanych indywidualnie już akcesoriów. Tendencja ta, przewija się w modowych trendach od kilku sezonów (przenikanie dnia z nocą, zmniejszanie granicy między stylem wieczorowym a codziennym-miejskim).

W takim myśleniu odnajdziemy niezwykle praktycznie podejście do ubierania się, które jednak nie pozbawia ciekawości, oryginalności, modowego szyku każdego ze strojów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/01.04.2010 09:47
raczej dla młodych ludzi, dość droga, ale materiały dość dobre! kolekcja nijak się ma do lubieia horodyńskiej, ona jest po prostu antypatyczna!
/22.02.2010 17:18
Ja też;/
/19.02.2010 17:39
boskie, piekne, jeszcze gdybym miala taka figure...choc tez nie lubie horodynskiej;p ale kolekca super trzeba przyznac
POKAŻ KOMENTARZE (1)