Jimmy Choo już jesienią w H&M

Brytyjska marka luksusowych dodatków Jimmy Choo zaprezentuje tej jesieni swój światowej sławy przepych oraz pożądane przez wszystkich buty i torebki w około 200 wybranych sklepach H&M na całym świecie.
/ 19.07.2009 11:38

Brytyjska marka luksusowych dodatków Jimmy Choo zaprezentuje tej jesieni swój światowej sławy przepych oraz pożądane przez wszystkich buty i torebki w około 200 wybranych sklepach H&M na całym świecie. Będą dostępne od 14 listopada 2009.

Po raz pierwszy firma H&M współpracuje z twórcą markowych dodatków. Dla uczczenia tej współpracy, marka Jimmy Choo rozbudowała swoje projektanckie wizje, tworząc dla H&M kolekcję ubrań damskich, jako uzupełnienie zestawu dodatków.

Jimmy Choo w H&M już jesienią

Jest też inna ekscytująca wiadomość: w ramach tej współpracy pojawi się kolekcja butów, toreb i dodatków męskich. To dla nas przywilej znaleźć się wśród wielkich świata mody, współpracujących z H&M i zaprojektować kolekcję dla rozumiejących modę eleganckich kobiet, ale też kilka wspaniałych rzeczy dla panów. Jimmy Choo wniesie do H&M wyrafinowaną, nowoczesną, dostępną i pełną przepychu kolekcję - doskonałe, imprezowe rzeczy do kupienia teraz i noszenia na specjalną okazję! -mówi Tamara Mellon, założycielka i prezes Jimmy Choo.

Jimmy Choo w H&M już jesienią

                  Tamara Mellon, założycielka i prezes Jimmy Choo z modelką

Uwielbiamy buty i torebki Jimmy Choo. Są wytworne i sexy i natychmiast podnoszą styl nawet najprostszego stroju. Podoba mi się sposób, w jaki pracowaliśmy z ubraniami, by stanowiły raczej dodatek do butów i torebek, a nie na odwrót. Ta współpraca jest szczególnie ciekawa, gdyż jej efektem jest nasza pierwsza designerska kolekcja obuwia. To wielka radość móc zaoferować naszym klientom doskonałej jakości buty i torebki z najwyższej półki - Margareta van den Bosch, Creative Advisor, H&M.

Jimmy Choo w H&M już jesienią

Tamara Mellon, założycielka i prezes Jimmy Choo i Margareta van den Bosch, Creative Advisor H&M z modelką (w środku)

Marka Jimmy Choo, od momentu powstania w roku 1996, okazała się fenomenalnym sukcesem, a jej nazwa stała się elementem popkultury - powiedz "Jimmy Choo", a wiadomo, że masz na myśli buty. W Hollywood buty Jimmy Choo to niezbędny element spaceru po czerwonym dywanie i były noszone podczas gali oscarowych przez takie laureatki, jak Cate Blanchett, Halle Berry i Hilary Swank, a także wiele innych aktorek. Słynne buty Jimmy Choo znajdą się w sercu ekskluzywnej kolekcji dla H&M, ale to nie wszystko. Jimmy Choo słynie też ze swoich torebek i w H&M znajdzie się cały zestaw dodatków zapewniających luksusowy look. Wraz z kolekcją ubrań dla pań i projektami dla panów Jimmy Choo wniesie prawdziwy wieczorowy przepych do H&M.

Źródło: materiały prasowe H&M

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/22.07.2009 22:32
nie moge sie doczekac! tym razem bede pierwsza w sklepie h&m, choc pewnie znowu ceny beda zwalac z nog :(