Jedna, by wszystko pomieścić

Torba pracującej kobiety jest równie zajęta jak ona sama – musi pomieścić w sobie wszystko to, co musi lub chce nosić ze sobą właścicielka: od kluczy i dokumentów po kosmetyki i laptop.
/ 29.06.2010 17:08

Krążąc pomiędzy biurem a domem i popołudniową kawą na mieście nosimy ze sobą wiele kilogramów – i to dosłownie, na własnych ramionach. Dokumenty, kalendarz, klucze, pękata kosmetyczka, butelka wody mineralnej, czasopisma i książki do czytania w autobusie lub tramwaju, okulary przeciwsłoneczne, portfel, telefon, odtwarzacz mp3, szalik… Lista jest długa. Po przeanalizowaniu zawartości torby pracującej kobiety będziemy wiedzieli nie tylko, gdzie pracuje, ale także co robi w czasie wolnym oraz jakiej muzyki słucha, co lubi czytać i co robi w wolnym czasie.

Torba, która to wszystko pomieści, która sama jednocześnie nie jest zbyt ciężka, a przy okazji zgodna z trendami? Niemalże święty Graal – trudna do znalezienia, na poszukiwanie której tysiące kobiet poświęciło długie tygodnie…

My mamy jedną podpowiedź:

Torba podróżna unisex Goshico, 280 zł

Zobacz także: Torebka na wieczór


Choć ta torba nie jest przeznaczona tylko dla kobiet, to jej prostota, zgodna z minimalistycznymi tendencjami sezonu, i kolor (niektórzy są zdania, że szary to nowy czarny!) sprawiają, że doskonale przystosuje się do kobiecej garderoby i stylu.

Zobacz także: Mała rzecz, a cieszy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)