Jak nosić skórzaną spódnicę?

Projektanci uznali, że skórzana spódnica to jeden z obowiązkowych jesiennych trendów. Niestety, taka spódnica może się źle kojarzyć i sprawiać tandetne wrażenie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/18.08.2012 14:57
To nieprawda, że wszystkie podróbki skóry wyglądają fatalnie (zresztą nie chciałabym naturalnej skóry). Można znaleźć naprawdę fantastyczne podróbki skóry, a samodzielnie uszyta spódnica (alternatywa dla tych, którzy chcą mieć coś niepowtarzalnego/ nie chcą znowu wydawać kasy) z imitacji skóry to coś naprawdę fajnego. Warto :). Połączona z odpowiednimi dodatkami pasuje zarówno na co dzień jak i na wyjątkowe okazje - wszystko zależy od dodatków! To prawdziwa klasyka ;). Niektóre "skórzane" spódnice wyglądają naprawdę dobrze (choćby w wyszukiwarce Google Grafika). Tylko po prostu trzeba ją, że tak powiem, umiejętnie nosić i łączyć z innymi ubraniami.
/02.09.2010 12:08
Dlaczego nie? Przecież skóra zawsze jest na topie. Skórzana spódnica sama w sobie może nie wygląda porywająca, ale jeżeli założymy do niej długie kozaki i ramoneskę oraz zadbamy o dodatki - dopiero wtedy można wydobyć z niej prawdziwą klasę. Myślę, że warto zainwestować w taki wydatek, ponieważ to rzecz uniwersalna, więc odpadają zmartwienia typu: "Za rok tego nie będzie w modzie" :)
/31.08.2010 10:58
Ojej, chyba się nie przekonam do skórzanej spódnicy. Zresztą... taka spódnica to ogromny wydatek, a wszelkie podróbki skóry wyglądają fatalnie.