Issa London - ulubiona marka Kate Middleton

Odkąd przyszła żona księcia Williama, Kate Middleton pojawiła się na konferencji prasowej z okazji zaręczyn pary, w ciemnochabrowej sukience marki Issa London, świat mody oszalał. Ubrania z metką tej marki stały się absolutny mast-have fashionistek.
Marta Kosakowska / 01.03.2011 07:01

Odkąd przyszła żona księcia Williama, Kate Middleton pojawiła się na konferencji prasowej z okazji zaręczyn pary, w ciemnochabrowej sukience marki Issa London, świat mody oszalał. Ubrania z metką tej marki stały się absolutnym must-have fashionistek, a zaprezentowany przez Kate model sukienki wyprzedał się natychmiast.

Zwykle wypromowanie marki w świecie mody to długotrwały proces, pochłaniający miliony. Czasem jednak wystarczy, żeby odpowiednia osoba pojawiała się w projekcie danej marki w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, a nagle wszyscy chcą mieć w swojej szafie daną rzecz. Tak było w tym przypadku. Choć marka Issa London nie jest nowicjuszem w świecie mody, to dopiero od kilku miesięcy jest na językach wszystkich ważnych modowych osobistości. Startem w maratonie o miano najbardziej pożądanych metek było wystąpienie Kate Middleton dopasowanej sukience w kolorze doskonale podkreślającym szafir w jej pierścionku zaręczynowym oraz księciem Williamem u boku. Sukienka Issa London spodobała się do tego stopnia, że pokaz marki Issa London był najbardziej oczekiwanym wydarzeniem podczas tegorocznego Londyńskiego Tygodnia Mody.

Fot. marieclaire.co.uk

Daniella Issa Helayel, założycielka marki, z pochodzenia Brazylijka ubierała już takie sławy jak Madonna, Scarlett Johansson, Noami Campbell, Kelly Osbourne i Hillary Swank, jednak dopiero ubieranie Kate Middleton może przyczynić się do spektakularnego międzynarodowego sukcesu marki Issa London. Przyszła księżna już od dawna jest fanką projektów tej marki i regularnie pojawia się na oficjalnych uroczystościach w sukienkach sygnowanych metką brazylijskiej projektantki. Wystąpienie na konferencji prasowej z okazji zaręczyn w sukience Issa London tylko potwierdziło jej uwielbienie dla ponadczasowych fasonów sukienek, które są jednocześnie klasyczne i glamour. W Anglii i Stanach Zjednoczonych już zapanowała obsesja na punkcie stylu Kate Middleton, co jest wymarzoną wprost kampanią promocyjną dla każdego projektanta i każdej marki, po którą sięgnie przyszła żona księcia Williama. Zarówno świat mody, jak i czytelnicy portali plotkarskich czekają na informację, kto zaprojektuje jej suknię ślubną. Daniella Issa Helayel stanowczo odmawia odpowiedzi na pytanie, czy to ona dostąpi tego zaszczytu. Projektantka jednak otwarcie przyznaje, że zaręczynowa suknia Kate Middleton to jak dotąd największy sukces w jej karierze i być może trampolina do jeszcze większego sukcesu. Helayel w jednym z wywiadów wyznała, że jej wymarzoną klientką byłaby królowa angielska. To marzenie już wkrótce może się spełnić.

Redakcja poleca

REKLAMA