Wybieramy najlepiej ubraną gwiazdę na rozdaniu Tony Awards

Zobaczcie i oceńcie ich kreacje
Joanna Mroczkowska / 09.06.2015 09:47

W nowojorskim Radio City Music Hall odbyła się 69. edycja nagród Tony Awards. Na czerwonym dywanie pojawił się prawdziwy tłum świetnie ubranych gwiazd. Zarówno ze świata mody, filmu i muzyki. Wprawne oko zauważy designerskie kreacje i świetne looki - obyło się bez wpadek (no może wyłączając dziwną kreację Kieszy). Dlatego jeszcze trudniej będzie wybrać tę gwiazdę, która wyglądała najlepiej.

Gwiazdy na 69. Tony Awards w Nowym Jorku

Naczelna Vogue US Anna Wintour na imprezie pojawiła się ze swoją córką Bee Shaffer, zaś Ricie Wilson, żonie Toma Hanksa towarzyszył ich syn Colin. Na evencie pojawiła się również Monica Lewinsky - słynna uczestniczka skandalu z Billem Clintonem. Oprócz nich można było zobaczyć takie gwiazdy jak: Jennifer Lopez w kreacji Valentino Couture, Ashley Greene w cekinach od Jasona Wu czy Amandę Seyfried w sukience Oscara de la Renty.

Opórcz nich warto zwrócić uwagę na Helen Mirren w pokaźnej kreacji Badgleya Mishki czy Emily Ratajkowski w sukience Marca Jacobsa. Świetnie prezentowała się również Vanessa Hudgens w wiosennej kreacji Naeem Khan a także Kendall Jenner. Młodsza siostra Kim Kardashian w pluszowej sukience mini z odkrytymi plecami wyglądała szałowo. To właśnie ona jest naszym typem #1. A waszym? Kto według was wyglądał najlepiej na tegorocznym rozdaniu musicalowych Oscarów? Zagłosujcie w naszej sondzie już teraz!


Więcej mody w stylu gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)