Gwiazdy na Country Music Awards - Styl gwiazd - Czerwony dywan

Zagłosujcie na swoją faworytkę! Kidman, Willis, Dewan-Tatum?
Joanna Mroczkowska / 15.06.2015 06:31

W Bridgestone Arena w Nashville rozdane zostały najważniejsze nagrody  dla artystów muzyki country. Jak zwykle na imprezie pojawiła się piękna jak zwykle Nicole Kidman, która dzielnie wspiera karierę swojego męża Keitha Urbana. Aktorka miała na sobie total look z pokazu Balenciagi. Spodnie, ekstrawagancka bluzka a nawet szpilki można było zobaczyć na wybiegu z kolekcją na jesień i zimę 2015/2016. Wyglądała pięknie!

Stylowe gwiazdy na Country Music Awards

Jenna Dewan-Tatum, aktorka która znana jest przede wszystkim z tego, że jej mężem jest rozchwytywany Channing Tatum miała na sobie kreację maxi od Zuhaira Murada. Sukienka w odcieniu fioletu pięknie podkreślała jej ciemną karnację. Zaś na biel postawiła m.in. Carrie Underwood. Artystka grająca muzykę country wyglądała zjawiskowo. Modnie, świeżo i sexy! Sukienka Thomana Wylde'a i sandałki na szpilce a do tego stylowo potargane włosy. Jest szał!

A na koniec najbardziej znana z córek Demi Moore i Bruce'a Willisa - Rummer. Biała sukienka podkreśliła jej doskonałą figurę jednak naszą uwagę przykuło co innego. Gwiazda, która przeszła bardzo poważną operację zmiany kształtu twarzy tym razem postawiła na bardzo intensywny makijaż modelujący (lub zwyczajnie operacyjnie zwęziła nos i powiększyła usta). Rummer Willis z daleka wyglądała jak milion dolarów jednak z bliska koszmarnie. Nienaturalnie wąski nos i obrzymie wargi...Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie głosując w naszej sondzie, która z gwiazd wypadła najlepiej.

Więcej mody w stylu gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)