POLECAMY

Gosia Baczyńska nie tylko dla gwiazd kina

W wyniku połączenia sił projektantki Gosi Baczyńskiej 
i jednej z wiodących europejskich marek odzieżowych, RESERVED, powstała wyjątkowa świąteczno - karnawałowa kolekcja o nazwie „La carrousel”.
Gosia Baczyńska nie tylko dla gwiazd kina fot. mat. prasowe
Karuzela stała się inspiracją projektantki, tak samo jak początek ubiegłego stulecia, jak i najnowsze trendy. O lekki zawrót głowy ma nadzieję przyprawić klientki ten unikalny tandem. Bowiem około 40. niepowtarzalnych kreacji pojawi się już na początku grudnia w wybranych salonach RESERVED w 9 europejskich krajach.

Gosia Baczyńska wraz z RESERVED przygotowała modele szykowne, eleganckie, idealne na wyjątkowe okazje.  W kolekcji można znaleźć wyraźne wątki i inspiracje męską garderobą. Mowa o koszulach ze złamanym kołnierzykiem, gorsem, charakterystycznych guzikach na cztery dziurki, smoking,… W kolekcji nie zabraknie także charakterystycznych dla Gosi Baczyńskiej elementów znanych z jej autorskich kolekcji, czyli drobnych plisowań, drapowań, wstążek, żabotów, szarf. Są również cekiny, jak w każdej kolekcji Gosi Baczyńskiej.

„Zastosowałam w kolekcji materiały, z którymi na co dzień pracuję: jedwabne muśliny, szyfony, dzianiny, satynę. A wszystko w bardzo luksusowych kolorach: w złocie, stali, czerni, srebrze, bieli, kremie, kości słoniowej. Cieszę się, że klientki RESERVED będą mogły nosić ubrania, które do tej pory znały jedynie z sesji modowych prezentowanych w prasie.” – powiedziała projektantka Gosia Baczyńska.

W kolekcji dominują sukienki, bluzki i spódnice. Uwagę zwraca na siebie również czarny smoking, czy klasyczny płaszcz, którego tkanina przypomina futro. Ukryte zapięcia, ciekawe wykończenia dekoltów zaprojektowane przez Gosię Baczyńską mają zachęcić Panie do zabawy, do szukania własnych rozwiązań. Jest w kolekcji wiele modeli, które dzięki talentowi Gosi dają nieskończenie wiele możliwości interpretacji. Są kreacje, które można założyć klasycznie, jak podpowiada wszyta metka, ale to nie koniec. Założenie sukienki odwrotnie jest także możliwe, co daje absolutnie inną kreację.

„Kreacje z kolekcji „La carrousel” są zaprojektowane z myślą o specjalnych okazjach, świątecznych przyjęciach, karnawałowych prywatkach czy balach. Projektantka stworzyła suknie, które pozwalają czuć się jak gwiazda kina. Mam nadzieję, że właśnie tak poczuje się każda z Pań, która założy te piękne stroje.” – dodała Agnieszka Górska, Dyrektor Marketingu LPP SA.

Ubrania sygnowane „Gosia Baczyńska for RESERVED” dają różnorodnie się zestawiać. Bluzki i spódnice, których w kolekcji jest wiele, pozwalają na stworzenie ciekawych kompletów. Sama projektantka zachęca też do eksperymentowania, zestawiania jej ubrań z zupełnie innymi rzeczami. Moda ma być przyjemnością i wyzwalać kreatywność. Do tego zaprasza Gosia Baczyńska wraz z RESERVED.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)