POLECAMY

Gatta Active Dance czyli ciuchy do tańca

Taniec to pasja, sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, a także olbrzymia dawka energii. Taniec często określa nasz styl – tak jak moda. A jednocześnie to jedna z tych wyjątkowych aktywności, które są przyjemnością same w sobie.
Taniec to pasja, sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, a także olbrzymia dawka energii. Taniec często określa nasz styl – tak jak moda. A jednocześnie to jedna z tych wyjątkowych aktywności, które są przyjemnością same w sobie.

W odpowiedzi na rosnącą popularność kursów tańca, występów i programów tanecznych, Gatta Active stworzyła nową linię na sezon jesień-zima 2009/2010 – Gatta Active Dance – profesjonalną linię stylowych ubrań przeznaczonych dla tancerzy oraz dla wszystkich osób, które pragną kreować swój niepokorny, szalony image.

Roztańczona kolekcja Gatta Active Dance

Jazz, funk, dancehall, gorące rytmy Jamajki – współczesny taniec to świadomość własnego ciała, to spontaniczność, żywiołowość połączona z precyzyjną techniką, to energia i radość życia. To również sposób na wyrażenie swojej osobowości i kreowanie własnego stylu. W tym celu niezbędna jest również moda, która podkreśli nie tylko  image, ale także ekspresję i charakter tańca. Taniec, który dla wielu stał się nie tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także stylem życia, potrzebuje właściwej oprawy, a przede wszystkim wygodnych, „oddychających” i dopasowanych do stylistyki tańca ubrań.

Kolekcja Gatta Active Dance na jesień i zimę 2009/2010 to nowa propozycja na rynku, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcieliby być nie tylko roztańczeni, ale i stylowi. W ramach tej kolekcji powstały linie ubrań oraz dodatków przeznaczonych do tańców takich jak jazz, funk, dancehall czy tańce jamajskie. Stylowe ubrania jak szorty, pumpy, bluzy oraz szereg dodatków (chusty, piny, torby) „ubiorą” taniec i pozwolą na grę ze stylem oraz najnowszą modą.

Roztańczona kolekcja Gatta Active Dance

Co ważne zostały one stworzone i zaprojektowane przez grupę profesjonalnych stylistów oraz tancerzy – odzwierciedlają zatem nie tylko najnowsze trendy, ale i charakter danego tańca. W ich wykonaniu położono nacisk nie tylko na fason, ale i na wykonanie – jakość materiałów, sposób wykończenia.

Jednak Gatta Active Dance to nie tylko taniec. To także moda dla wszystkich, którzy preferują streetowy styl – oryginalny, swobodny i pozwalający na różnorodne kombinacje oraz ekspresję „roztańczonej” natury. Warto je wypróbować nie tylko na imprezie w klubie i w szkole tańca.

Ubrania i dodatki Gatta Active Dance można kupić już od 15 września 2009 w internetowym sklepie marki Gattaactiveshop.pl oraz w szkołach tańca na terenie całej Polski.

Źródło: Materiały prasowe Gatta Active
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
Chyba sama bede musiała sprawdzic co ciekawego jest w tym sklepie ,bo sama zaczynam zajecia z salsy w tym tygodniu u Yuliet.
/9 lat temu
Ja już widziałam i nawet kupiłam co nieco ;) SUPER