Futra zima 2016 - Moda zima 2016 - Trendy sezonu

Zobaczcie, co znajdziecie w sklepach
Karolina Kalinowska / 28.12.2015 07:59

Mimo że w najbliższym czasie mrozy jeszcze nam nie grożą, to my już rozglądamy się za okryciami wierzchnimi na mroźną zimę. Niebawem przecież modne skórzane kurtki - ramoneski i wygodne parki zamienimy na ciepłe puchówki i stylowe futra. Dzisiaj pod lupę bierzemy te ostatnie. Zobaczcie, jakie modele znajdziecie w popularnych sieciówkach i sklepach internetowych.

Modne futra na zimę 2016

Niestety moda i najnowsze trendy rządzą się swoimi prawami. Więc jeżeli chcecie kupić coś fajnego to dobrze pomyśleć o tym dużo wcześniej - później nie będzie w czym wybierać.

W naszym zestawieniu coś dla siebie znajdą wielbicielki ekstrawagancji i miłośniczki klasyki. Jeżeli lubicie eksperymentować z modą i nie boicie się nowych rozwiązań postaw na kolorowe futro. Nam bardzo spodobał się model w czerwonym kolorze z nowej kolekcji Mohito i zdobiony zwierzęcymi motywami - pochodzi z Mango. Jeżeli wolicie postawić na coś klasycznego proponujemy zajrzeć do sklepów H&M i Topshopu - jesteśmy przekonane, że znajdziecie tam coś dla siebie.

Więcej modnych propozycji na chłodne dni:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)