Futra marki Andrzej Jedynak - zima 09/10

Zima 2009/2010 to czas, gdy musimy pożegnać się z ubraniami w jasnych, pastelowych kolorach, a lekkie sukienki schować na dno szafy. Delikatne materiały zastępujemy tymi, które otulają i ogrzeją ciało przed chłodem i mrozem.
Zima 2009/2010 to czas, gdy musimy pożegnać się z ubraniami w jasnych, pastelowych kolorach, a lekkie sukienki schować na dno szafy. Delikatne materiały zastępujemy tymi, które otulą i ogrzeją ciało przed chłodem i mrozem.

Doskonałą propozycją na ten okres mogą być futrzane dodatki marki Andrzej Jedynak. Futra to trend, który zawładnął wybiegami na światowych pokazach mody największych kreatorów. W swoich kolekcjach dodatki z naturalnego futra wykorzystali między innymi Prada, Chanel oraz Jean Paul Gaultier.Andrzej Jedynak w swoich salonach proponuje naturalne futra, które wyróżniają się różnorodnymi kolorami i fasonami. W kolekcji marki nie brakuje krótkich futerek w miejskim stylu, długich płaszczy dla stylowych i eleganckich kobiet, jak również etoli, które ożywią każde okrycie wierzchnie i dodadzą odrobiny luksusu.

Doskonałym rozwiązaniem są futrzane kamizelki, które są kwintesencją stylu boho. Tworzą ciekawe zestawienia z długimi grunge'owymi spódnicami oraz skórzanymi rękawiczkami do łokcia. Jean Paul Gaultier pokazuje miejską wersję z wykorzystaniem futrzanej kamizelki. Można połączyć ją ze spodniami typu szwedy oraz szerokim paskiem. To wszystko tworzy niezobowiązujący, nowoczesny klimat uwielbiany przez fashionistki.Ciekawą propozycją są również kołnierze futrzane, które nie tylko ożywią okrycia wierzchnie, ale mogą też być ozdobą długiego swetra czy minimalistycznej bluzki. Etola zarzucona na ramiona doda francuskiego szyku i sprawi, że poczujesz się jak następczyni Coco Chanel.

Tekst i stylizacje: Karolina Gliniecka, Showroom Aliganza
Źródło: Materiały prasowe marki Andrzej Jedynak
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
a ja jestem przeciwko naturalnym futrom zbroczonym krwią...
/9 lat temu
no mi się nic nie podoba