Fishbone Sister

Przyciągająca spojrzenia paleta barw mówi jedno: odjazd. Wolno miksować według upodobania. Kto ostrożniej podchodzi do tematu, może kolor przytłumić nieco neutralną szarością czy czernią.
/ 25.02.2008 23:38
Fishbone Sister – Nu Rave

Powrót do lat 90.: Nu Rave sprawia, że styl ten spełnia wszelkie wymagania ulicy. Insygniami „staro-nowej” mody są obszerne shitry z ogromnymi nadrukami, kolorowe dżinsy i jaskrawe, zwierzęce nadruki. Łączy się je z rzucającymi się w oczy sportowymi butami, wielkimi chustami i sportowymi baseball’ówkami. Odjazdowe dodatki w stylu trash – kolczyki, pierścionki, łańcuszki i bransolety z plastiku, okulary przeciwsłoneczne z oprawkami z tworzywa sztucznego i neonowe paski to modowe perełki.
Przyciągająca spojrzenia paleta barw mówi jedno: odjazd. Wolno miksować według upodobania. Kto ostrożniej podchodzi do tematu, może kolor przytłumić nieco neutralną szarością czy czernią.

Fishbone Sister – Neo Sports

Nareszcie wiosna – czas na nowy, sportowy styling! Nieistotne, czy właśnie smakujesz pierwszego loda tego sezonu, rozkoszujesz się z przyjaciółkami pierwszymi promieniami słońca czy też usiłujesz poprawić swa plażową sylwetkę uprawiając jogging – w tej kolekcji Twoja sylwetka zawsze będzie sportowa!
Neo Sport to credo sezonu. Ponieważ nudny, szary t-shirt, zwykłe sportowe buty i zwyczajne spodnie do joggingu będą zastąpione nowym sportowym stylem jaskrawych barw, nowych krojów i odjazdowych dodatków. Dzięki kolorowym topom, głębokim dekoltom przy bluzach z kapturem i spodniom o nowych długościach udowodnisz nie tylko na boisku, że w dziedzinie mody nie masz sobie równych. Elementy technologizacji widoczne są na nylonowych bluzach z graficznymi wzorami I w sportowych krojach ze srebrzystymi dodatkami.
Niezastąpionymi dodatkami stylu Neo-Sport są obszerne torby z nadrukami z naturalnych materiałów i z nylonu, plecaki z motywami graffiti, jak i również jaskrawe łańcuszki i paski.
Także paleta kolorów tego sezonu stoi pod znakiem wiosennej radości: Zimne jaskrawe barwy, takie jak zieleń, cybernetyczny żółty, róż i pomarańcz zadbają o to, by zimowy blues przebrzmiał, a codzienność nabrała energii.

Fishbone Sister