Festiwal w Cannes 2015 - Styl gwiazd - Czerwony dywan

I zagłosujcie na najlepszą!
Joanna Mroczkowska / 14.05.2015 10:37

Do 24. maja francuskie Cannes będzie epicentrum światowego showbiznesu. Słynny festiwal filmowy po raz 68. otworzył swoje podwoje. Nic dziwnego, że na otwarciu jak co roku pojawił się tłum gwiazd. Jednak w tym sezonie mocną reprezentację miały również znane top modelki, tj.: Bar Rafaeli, Karlie Kloss czy Doutzen Kroes.

68. festiwal w Cannes wystartował!

Na czerwonym dywanie można było podziwiać takie gwiazdy jak laureatka Oscara - Lupita Nyong'o. Czarnoskóra piękność pojawiła się na otwarciu festiwalu w zielonej kreacji Gucci. Natalie Portman również postawiła na mocny kolor. Aktorka z Izraela wybrała na tę okazję seksowną czerwień od Diora.

Naomi Watts wyglądała bosko w ekstrawaganckiej sukni z kolekcji Elie Saab Couture. Karlie Kloss postawiła na Atelier Versace (tą samą kreację, którą prezentowała wcześniej na sobie Anja Rubik). Na ten sam dom mody zdecydowała się również inna top modelka Doutzen Kroes. Zaś rudowłosa Julianne Moore wybrała suknię od Armani Prive. Jednak, która wyglądała najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!


Więcej mody z festiwalu w Cannes: