POLECAMY

Premiera roku? Eva Minge stworzyła nową markę

Zobaczcie co tym razem zaprojektowała!
Premiera roku? Eva Minge stworzyła nową markę fot. serwis prasowy Eva Minge
Eva Minge to jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych postaci polskiego świata mody. Jednak jakiś czas temu zniknęła z pola widzenia. Teraz już wiemy dlaczego. Projektantka pracowała nad stworzeniem nowej marki kierowanej do młodych kobiet. Tak oto powstał brand Femstage Eva Minge, którego wiosenna kolekcja będzie miała premierę podczas kwietniowej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi.

Femstage Eva Minge - nowa marka na polskim rynku

Femstage Eva Minge

W kolekcji na wiosnę i lato 2015 znajdziemy połączenie  klasyki z nowoczesną wrażliwością. Femstage to propozycje dla kobiet, które stawiają na kobiecą prostotę, ciekawą formę oraz jakość. Premierowe wydanie Femstage Eva Minge podzielone zostało na 3 linie - Office, Daily i Party.

To dla mnie duża przyjemność tworzyć kolekcję zaprojektowaną dla młodych kobiet, które chcą być zgodne z trendami i lubią bawić się modą, a jednocześnie poszukują elegancji w codziennym wydaniu.
- podkreśla Eva Minge

Femstage Eva Minge

Jak dowiedziała się nasza redakcja do końca roku Eva Minge planuje otworzyć aż 25 (!) sklepów stacjonarnych Femstage w największych galeriach handlowych w naszym kraju. Otwarcie pierwszego butiku nastąpi już jutro, 10. kwietnia w Gdańsku. Obecnie działa już sklep online.

Jak oceniacie nowe dzieło Evy Minge? Podobają się wam jej projekty?

Więcej mody z polską metką:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
akurat w tym wydaniu wyglada rewelacyjnie. Absolutnie od poczatku do konca rewelacyjnie. Po prostu bomba!!!!!!