POLECAMY

Fashion In Charge - Baśnie z 1001 nocy

Kolejny trzeci już pokaz Fashion In Charge zbliża się coraz szybciej... zapraszamy już w tę sobotę 29.05.2010 o godz. 19.00 do klubu Buddha Bar w Poznaniu, przy ul. Sierocej 10. Tym razem przeniesiemy się w klimat Baśni 1001 nocy....

Kolejny trzeci już pokaz Fashion In Charge zbliża się coraz szybciej... zapraszamy już w tę sobotę 29.05.2010 o godz. 19.00 do klubu Buddha Bar w Poznaniu, przy ul. Sierocej 10.
Tym razem przeniesiemy się w klimat Baśni 1001 nocy....


Założeniem projektu Fashion In Charge jest organizacja cyklicznych pokazów mody otwartych dla szerokiej publiczności, ale nie są to zwykłe prezentacje strojów. Przedstawione w konwencji fashion show tematyczne stylizacje pokazują nieszablonowe podejście do tematu mody. „Chcemy promować trendy, inspirować i kreować styl, dzielić się pomysłami na ciekawe i oryginalne stylizacje. Chcemy dodać trochę kolorów i fantazji naszemu codziennemu strojowi, obudzić w ludziach pasję do mody” - mówi Marta Nowacka, jedna z organizatorek pokazów.

Każdy pokaz odbywa się pod innym hasłem, spójnym z prezentowanymi strojami lub markami użyczającymi ubrania na potrzeby pokazu. Jest to wydarzenie prezentujące zarówno modę damską, jak i męską, a całość realizowana przy odpowiedniej oprawie muzycznej i dopasowanej scenerii.

Motywem przewodnim pokazu będą "Baśnie 1001 nocy"... To osnute na dawnych opowieściach arabskich, legendach staroindyjskich, starożytnych przypowieściach baśniowe historie o sułtanie Szachrijarze i jego żonie Szecherezadzie. Były one inspiracją dla wystroju wnętrz klubu Buddha Bar.
Ale podczas pokazu będzie można zobaczyć przede wszystkim to, co na ten sezon przygotowały dla nas marki Orsay, C&A oraz KappAhl, Deichmann.
Biżuterię specjalnie do przygotowanych na pokaz kolekcji przygotuje marka DeSeO, oferująca w swoich zbiorach rozmaitą biżuterię z całego świata.
Nie zabraknie nawet egzotycznego pokazu tańca brzucha :)))

Do współpracy zaprosiliśmy poznańskich stylistów. W doborze poszczególnych stylizacji pomagają nam tym razem: Dominika Dębska, Alicja Mikołaj, Dominika Dekiert, Małgosia Kownacka, Adam Szyda i Grzegorz Gyro Konieczny.

Wizażem modelek i modeli zajmą się wizażystki marki Gosh Cosmetics, a o fryzury zadbają styliści z Salonu fryzjerskiego Angelo Rivieri.

Przedstawimy także Państwu najnowszą kolekcję projektantki Alicji Kłoskowskiej – Fini Fini.
Właśnie świętowaliśmy Dzień Mamy a już wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka... a kolekcja Alicji dodatkowo idealnie wpisuje się w tematykę pokazu, ponieważ… projektuje ona i szyje zestawy dla Mam i ich córeczek.

Alicja od dzieciństwa jest pasjonatką projektowania i szycia ubrań. Zaczynała od kreacji dla lalek, potem szyła dla siebie, a teraz postanowiła realizować swoją pasję na szerszą skalę. Chciała stworzyć coś nowego, świeżego…i stworzyła nową markę – Fini Fini – specjalnie z myślą o Mamach i ich Córkach. To właśnie od swojej mamy Alicja nauczyła się szyć.
Matki i Córki od zawsze łączyła szczególna, wyjątkowa więź. Tylko jak ją pokazać? Od tego właśnie jest Fini Fini – ubrania dla Mam i Córek. Fini Fini to nie tylko marka, to także pasja, to chęć ukazania niesamowitej relacji Matki z Córką. Obie ubrane w takie same, urocze kreacje robią niesamowite wrażenie.
Część debiutanckiej kolekcji Fini Fini zostanie zaprezentowana w ramach imprezy Fashion in Charge 29 maja. Jest to kolekcja letnia – delikatna i kobieca. Wpadnie w oko każdej Mamie, gdyż można znaleźć w niej zarówno inspiracje klasyczną elegancją jak i marynistycznym stylem wprost z Lazurowego Wybrzeża. Nie zabraknie także letnich barw i kwiatów.
Alicja w swojej kolekcji podkreśla kobiecą naturę, piękno i subtelną kobiecą duszę, która od dziecka drzemie w każdej z nas.
Już wkrótce otwarcie jej sklepu internetowego www.finifini.pl gdzie każda Mama ze swoją Córką będą mogły obejrzeć i zamówić najnowsze zestawy według projektu Alicji.

To nasz ukłon w stronę wszystkich Mam oraz wszystkich Dzieci z okazji bliskich nam świąt :) - Mówi Marta Nowacka, jedna z organizatorek pokazów mody.
Mamy nadzieję że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie!

Zapraszamy serdecznie
Udział w pokazie jest bezpłatny.

Partnerami projektu, bez których pokaz by się nie odbył:) są:
Buddha Bar, C&A, Orsay, KappAhl, Deichmann, Gosh Cosmetics, Salon fryzjerski Angelo Rivieri.

Formularz rejestracyjny dostępny już na www.fashionincharge.com
Prosimy o rejestrację chęci uczestnictwa w formularzu, dzięki czemu będzie nam łatwiej oszacować spodziewaną ilość gości.

www.fashionincharge.com

Do zobaczenia miłośnicy mody!!!

źródło: Materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)