Fashion Designer Awards 2010 rozdane!

Piotr Drzał pokonał ponad 240 młodych projektantów i wygrał 2 edycję Fashion Designer Awards
/ 08.06.2010 07:01
Podczas Gali Finałowa Fashion Designer Awards 2010, która odbyła się Soho Factory w Warszawie zaprezentowało się dziesięciu finalistów Fashion Designer Awards 2010, każdy z nich zaprezentował mini kolekcję inspirowaną stylem metropolii świata. Na wybiegu mieliśmy także okazję podziwiać autorską kolekcję laureatki zeszłej edycji Fashion Designer Awards – Sabriny Pilewicz. Minimalistyczna kolekcja podporządkowana została sylwetce kobiety, zachowana w monochromatycznej kolorystyce i kontrastowym zestawieniu błysk-mat.

Na zakończenie części pokazowej niezwykłą kolekcję „Signature” zaprezentował gość specjalny Fashion Designer Awards – kreator mody i przewodniczący Jury Georges Hobeika.

Finałem imprezy była chwila, na którą wszyscy czekali – ogłoszenie werdyktu Fashion Designer Awards 2010. Jury wśród których znaleźli się m.in. Tomasz Ossoliński, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Maja Ostaszewska, Karolina Malinowska, Anna Jurgaś, jednogłośnie przyznało:

I miejsce – Piotr Drzał
II miejsce – Aleksandra Kawałko
III miejsce - Adrian Wawrzyniak


Natalia Jaroszewska stażem w swoim atelier wyróżniła Aleksandrę Kawałko

„Jestem bardzo szczęśliwy, że moja ciężka praca została doceniona i nagrodzona - mówi laureat I miejsca Piotr Drzał. Moment ogłoszenia werdyktu był wyjątkowy jak i późniejsze rozmowy z dziennikarzami, projektantami i ważnymi dla mnie osobami – to było wynagrodzenie za ten cały czas, który poświęcam na swój rozwój, za odmawianie sobie niekiedy przyjemności po to, aby popracować i móc to pokazać szerszemu gronu. Przede mną jeszcze mnóstwo przygotowań, ale wieżę, że czas spędzony w Bejrucie będzie prawdziwą szkołą życia”.

Na zdjęciu pokaz kolekcji Piotra Drzały
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)