Emmy Awards 2014 - Styl gwiazd - Czerwony dywan

Zobaczcie naszą ocenę
Joanna Mroczkowska / 26.08.2014 09:57

W słynnym Nokia Theatre w Los Angeles odbyła się wielka gala rozdania "TYCH" nagród Emmy - Primetime Emmy Awards, a to 3. po Oscarach i Globach nagroda przemysłu filmowego. Tym razem obyło się bez większych wpadek, a raczej zachwytów nie było końca.Najlepiej ubrane gwiazdy podczas Emmy Awards 2014

Julia Roberts jest jak wino. Ukochana gwiazda Ameryki w krótkiej sukience z kolekcji Eliego Saaba Couture wyglądała fantastycznie...a do tego ten uśmiech! Katherine Heigl w kremowej sukni z jedwabiu wyglądała obłędnie, podobnie jak Christina Hendricks. Gwiazda "Mad Mena", jak zwykle podkreśliła swoją wspaniałą pupę - tym razem czerwoną suknią Merchesy. Obok nich wyróżniamy Camilę Alves, żonę Matthew McConaughey'a, która w transparentnej kreacji Zuhaira Murada wyglądała jak milion dolarów.

Pięknie wyglądały również Zooey Deschannel ("New Girl"),w sukni Oscara de la Renty i Sarah Paulson ("American Horror Story"), w ekstrawaganckich tiulach od Armani Prive. Oprócz wymienionych przez nas aktorek jest wiele, które wyglądały równie świetnie. Ich zdjęcia zamieściłyśmy w galerii i pozostawiamy pod waszą ocenę.

Więcej stylowych gwiazd na czerwonych dywanach:

Zajrzyjcie do galerii zdjęć z Primetime Emmy Awards 2014:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)