MTV Video Music Awards 2014 - Styl gwiazd - Czerwony dywan

Która wypadła najlepiej?
Joanna Mroczkowska / 25.08.2014 10:17

W Inglewood w Kalifornii odbyła się wielka gala rozdania nagród MTV Video Music Awards 2014. Impreza, podczas której można było zobaczyć tłum gwiazd - dawno nie widziałyśmy tak dobrze zaopatrzonego czerwonego dywanu w znane nazwiska.MTV Video Music Awards 2014 - najlepsze kreacje

Do najlepiej wyglądających gwiazd podczas tegorocznego rozdania zaliczamy m.in. Jennifer Lopez, która w srebrnej sukni wyglądała lepiej niż jej o połowę młodsze koleżanki po fachu. Taylor Swift w ekstrawaganckim body prezentowała się fantastycznie, a Kim Kardashian w wyjątkowej kreacji Balmain wyglądała pięknie. Podobnie, jak Miley Cyrus, która w skórzanym komplecie wyglądała modnie i bardzo w swoim stylu. Musimy wspomnieć również o królowej Beyonce. Gwiazda w czarnej, ręcznie wyszywanej suknie wyglądała bosko. Jej młodsza siostra Solange Knowles też postawiła na czerń, ale z metką H&M. Zobaczcie więcej zdjęć gwiazd i same oceńcie, która wypadła najlepiej!

Więcej stylizacji gwiazd na czerwonych dywanach:

Zajrzyjcie do galerii z kreacjami gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/25.08.2014 16:24
Mam wrazenie, ze połowa była raczej rozebrana niz ubrana.
/25.08.2014 12:07
Wg mnie najlepiej wypadła JLopez. Przepiękna, seksowna, a jednocześnie skromna kreacja świetnie podkreśliła latynoskie krągłości piosenkarki.