Dom Mody Caterina - jesień/zima 2010/11

Jesień zbliża się wielkimi krokami. I chociaż jeszcze czujemy ciepłe promienie słońca, przed nami pora chłodu i deszczowych dni. Dom Mody Caterina na sezon jesienno – zimowy przygotował kolekcję, dzięki której żadna kobieta nie odczuje zimna, a jednocześnie będzie wyglądała powabnie, elegancko i modnie.
/ 23.08.2010 07:46

Jesień zbliża się wielkimi krokami. I chociaż jeszcze czujemy ciepłe promienie słońca, przed nami pora chłodu i deszczowych dni. Dom Mody Caterina na sezon jesienno – zimowy przygotował kolekcję, dzięki której żadna kobieta nie odczuje zimna, a jednocześnie będzie wyglądała powabnie, elegancko i modnie.

W świecie mody ta pora roku to przede wszystkim miękkie wełny i otulające dzianiny, które chronią przed zimnem. Co roku kreatorzy podsycają wyobraźnie milionów kobiet, proponując nowości i kusząc je różnorodnością. W tym sezonie w Domu Mody Caterina poczujemy powiew świeżości, a najnowsze zestawienia przyniosą urozmaicenie i znaczące odmłodzenie garderoby. Caterina od lat oferuje swoim klientkom kreacje nie tylko w najnowszej stylistyce, ale także w najmodniejszych kolorach i wyróżniające się luksusowymi tkaninami. Tym razem również nie zabraknie klasycznych kobiecych zestawów, ale będą one urozmaicone i przełamane luźną i nowoczesną stylizacją.

Co będziemy nosić tej jesieni? Koniecznie poszerzone, wręcz przerysowane ramiona! Te formy zagościły w modzie na dobre i nie są już tylko ekstrawagancją, a wręcz obowiązującym trendem.
Jesienna estetyka to także sukienki na każdą okazję, które od zawsze są symbolem kobiecości. Najmodniejsze będą kurtki rodem z koncertu rockowego oraz skórzane kamizelki – obowiązkowe „must have” tego sezonu. Oczywiście pamiętajmy, że na chłodne dni najlepszy jest płaszcz! Dom Mody Caterina w swojej ofercie posiada zarówno wytworne płaszcze, wykonane ze szlachetnych flauszy oraz te zachowujące bardziej sportowy styl, wykonane z tkanin technicznych. Jednym słowem w tym sezonie ubieramy się w zależności od nastroju i okazji.

Nie należy zapominać o dodatkach, a najbardziej pożądane będą… suwaki błyskawiczne! Absolutnie wszechobecne – suwaki jako tradycyjne zapięcie, suwaki w charakterze ozdoby. Znajdziemy je w sukienkach, żakietach, butach i torebkach!

I na koniec coś, co kobiety uwielbiają: buty i torebki! Dom Mody Caterina postawił przede wszystkim na wygodę. Stopom należy się odpoczynek, a kobietom odrobina luksusu! Dlatego większość obcasów została skrócona, a niektóre modele butów są zdobione pięknymi dodatkami. Wśród nich są kryształy Swarovskiego, które dyskretnie umieszczone w okolicach fleków stają się częścią kobiecej biżuterii. Powracają wydłużone noski, dzięki którym stopa nabiera elegancji i smukłości, ale nadal hitem pozostają uwielbiane przez kobiety oficerki! Torebki nosimy różnorodne – od małych kopertówek poprzez średnie formy, aż po duże i miękkie torby wykonane z najwyższej jakości skór.

Jesień i zima będą więc niezwykle urozmaicone i oryginalne. Pamiętajmy, że moda sugeruje trendy, ale ich nie narzuca. Decyzję o tym, jak ma wyglądać kobieta, podejmuje ona sama. Dlatego kolekcja Domu Mody Caterina zawsze jest bogatabw najrozmaitsze propozycje, pozwala realizować własne wizje i rozwija wyobraźnię.

Zapraszamy do zabawy w modę.