POLECAMY

Doda ściąga od Victorii Beckham

Podobał się wam czarno-biały strój Dody? Niestety okazał się średnio oryginalny.
Doda ściąga od Victorii Beckham fot. ONS

Na imprezie inaugurującej współpracę Gadu-Gadu z MTV, która odbyła się w klubie Capitol Doda pokazała się w krótkiej czarnej sukience, która była idealnie dopasowana do ciała. Strój miał rękawy długości 3/4, wykończone białym materiałem. Podobne wykończenie miał półokrągły dekolt. Do kreacji doda dobrała czarne, skórzane dodatki.

Doda wyglądała kobieco i elegancko. Zrezygnowała z kiczowatych, czy kolorowych dodatków. Charakterystyczną dla Dody drapieżność podkreślała jedynie skóra. Piosenkarka wyglądała naprawdę olśniewająco, niestety na pomysł takiej stylizacji już dawno wpadła Victoria Beckham. Niemal identyczną sukienkę i dodatki o tym samym charakterze miała na sobie Spicetka już ponad rok temu. Czy to istny przypadek, czy Doda ściągnęła pomysł Victorii i miała nadzieję, że nikt tego nie zauważy? Trudno też mówić, że efekt mógł być zamierzony bo kreacja, którą Victoria wybrała na wystawną kolację nie był szeroko publikowany w mediach. Inaczej było w wypadku 25. urodzin Dody. Wokalistka założyła wówczas sukienkę z wielkim, różowym flamingiem i upodobnia się do Bjork i jej słynnej, oskarowej kreacji.

Biało-czarna sukienka Victorii nie należała do sławnych i Doda mogła spokojnie liczyć, że takie podpatrzenie stylizacji ujdzie jej na sucho. Jeśli to prawda, na jej usprawiedliwienie powiemy tylko, że przynajmniej wie na kim się wzorować. Victoria jest niekwestionowana ikoną mody! A wy jak sądzicie? Ta sukienka to kopiowanie stylu czy dziwny przypadek?SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/9 lat temu
Doda podoba mi się o wiele bardziej. Już nie raz zdarzyło się Dodzie skopiować zagraniczne koleżanki być może zrobiła to celowo ?
/9 lat temu
doda przynajmniej nosi stanik
/9 lat temu
Doda wyglada 100 razy lepiej niz Victoria..nie tylko jest mlodsza ale do tego naprawde piekna i dla odmiany sie usmiecha
POKAŻ KOMENTARZE (5)