Dla pani i dla domu

Zestawiliśmy kilka par mebli i strojów najbardziej znanych marek i okazało się, że niezwykle do siebie pasują.
/ 15.12.2006 12:53
Czy lampa może być konkurencją dla sukienki? Czy wzory krzeseł powinny pasować do deseni na spodniach? Zestawiliśmy kilka par mebli i strojów najbardziej znanych marek i okazało się, że niezwykle do siebie pasują. Zrozumieliśmy, że w sukience Versace trzeba siedzieć na kanapie Versace i jeść z zastawy Versace. Oczywiście tylko wtedy, gdy jest się prawdziwym modowym ortodoksem.
 Burberry

Nie istnieje bez kraty. Klasyczny, tradycyjny deseń Burberry nie podlega zmianom. W swej nienaruszalnej formie pojawia się na meblach, gadżetach i strojach. Ułatwia identyfikację typom antyrewolucyjnym.

Missoni

Świat esów-floresów. Wszechobecne, charakterystyczne wzory są znakiem firmowym tego domu mody. Nic dziwnego, że znalazły się na kolekcji mebli i ubrań. Konsekwentnie w tej samej jesienno-zimowej tonacji.

Armani

Armani kocha pełne kształty. Wazon w formie kuli i sukienki bombki to dowód tej słabości. Dziwne, mroczne, nieco przestarzałe (jakby z lat 80.) wzory są punktem wspólnym projektowanych przez niego mebli i ubrań.

Bottega Veneta

Minimalizm, stonowana kolorystyka, wyrazista linia charakteryzują wszystkie produkty tej firmy. Proste, geometryczne fasony sukienek przypominają kształt odwróconych do góry nogami lamp. Jin i jang prosto od Bottegi Venety.

Versace

Przepych, elegancja, blask – tego potrzebuje fanka włoskiego domu mody. I Versace usłużnie zaspokaja te potrzeby. Oto misternie malowane naczynia, przeznaczone dla szykownych włoskich lady.