COS wiosna-lato 2016 - Trendy sezonu - Tylko u nas

Zobaczcie boską kampanię
Joanna Mroczkowska / 01.02.2016 09:44

Nasza redakcja stara się jak najczęściej dostarczać wam newsy ze świata mody. Tym razem mamy dla was kampanię reklamową COS na zbliżające się sezony, którą na Polki.pl zobaczycie jako pierwsze. Projekty brandu zaprezentowane zostały tym razem na tle ascetycznej pustyni gdzieś daleko stąd.

COS - kampania wiosna-lato 2016

Najnowsza sesja zdjęciowa tego skandynawskiego brandu zrealizowana została na kalifornijskiej pustyni. Kampania COS na sezon wiosna-lato 2016 czerpie inspiracje ze zmiennych form krajobrazu i nieujarzmionych żywiołów. Dzięki zdjęciom Karima Sadli oraz stylizacjom Jonathana Kaye minimalistyczne tło doskonale wydobywa swobodę poszczególnych elementów kolekcji.  Pustynny wiatr i ciepłe barwy podkreślają wolność i ruch, współgrając ze sobą i subtelnie eksponując detale.

Miałyśmy okazję oglądać kolekcję COS na żywo podczas prezentacji prasowej kilka tygodni temu i gwarantujemy wam, że nie tylko design marki jest fantastyczny, ale i jakość wykonania, i materiałów. Jesteśmy fankami marki i jej projektów, które w świecie masowej mody wydobywają najciekawsze trendy i adaptują je na własny niepowtarzalny styl.

Więcej modnych ubrań i dodatków:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)