COS jesień-zima 2015/2016 - COSessentials - Modne ubrania

#COSessentials - dowiedz się więcej
Joanna Mroczkowska / 28.09.2015 06:44

Mamy coś specjalnego dla tych, którzy są niezdecydowani. Albo mają misję ułożenia garderoby na nowo. Każda z nas ma zapewne w swojej szafie mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. A ilość nie zawwsze a raczej rzadko idzie w parze z jakością. Dlatego też COS pomaga nam wybrać najważniejsze ubrania i dodatki, które powinny znaleźć się w naszych szafach. Nic dodać nic ująć.

Linia Seasonal Essentials jesień-zima 2015 #COSessentials

COS Essentials to wybrane z asortymentu COS rzeczy, które oddzielnie wyeksponowane oferują kompletną garderobę dla kobiet i mężczyzn. Jej składniki zaprojektowano tak, by sprawdziły się w każdej sytuacji i o dowolnej porze dnia. Selekcja zawiera niezbędne elementy współczesnej garderoby oraz klasyczne ubrania w sezonowych wariacjach. Nie trzeba się wysilać tylko wybierać "esencję" ponadczasowego stylu COS.

COSessentials

Dokładnie dobrane ubrania i akcesoria pozwalają tworzyć wszechstronne stylizacje i budować międzysezonową garderobę. Od klasycznej białej koszuli po doskonale skrojony wełniany płaszcz – kolekcja odzwierciedla charakter marki: jest ponadczasowa, nowoczesna, funkcjonalna i przyjemna w noszeniu.

Bardzo cieszymy się, że możemy przedstawić starannie skomponowaną linię Seasonal Essentials. Dzięki niej, poza kluczowymi projektami z sezonowych kolekcji, możemy zaakcentować także klasyczne ubrania w stylu COS.

- Karin Gustafsson, główna projektantka damskiej linii COS

 

#COSessentials 🙌🏻 @cosstores #essentials #grey #musthave #editorschoice #cashmere #kaszmir #editorschoice #fashion #moda #now #new #teraz #style

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Mroczkowska (@huanka_m)

Więcej modnych propozycji na jesień 2015: