COEMI jesień/zima 2007/2008

COEMI to producent ekskluzywnej bielizny damskiej. Priorytetem firmy jest niepowtarzalne wzornictwo oraz najwyższa jakość.
COEMI to producent ekskluzywnej bielizny damskiej. Priorytetem firmy jest niepowtarzalne wzornictwo oraz najwyższa jakość.

Oferta składa się z kolekcji bazowej, kolekcji bawełnianej oraz najbardziej rozbudowanej i uaktualnianej zgodnie z najnowszymi trendami kolekcji „Fashion”. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych surowców, takich jak satyny, tiule, batysty i bawełny, wykończone doskonałej jakości koronkami, haftami i gipiurami.

W najnowszej kolekcji znajdziemy ciekawe fasony z satyn, zmysłowe i odważne modele wykonane z muślinu i tiulu oraz barwne desenie kwiatowe. Warto zwrócić uwagę na bardzo modne w tym sezonie kropki – czarno-białe zestawienia, malowane kwiaty na tkaninie oraz szlachetny żakard o japońskim wzorze łączony z delikatną koronką. Nowością są fantazyjne fasony wykonane z plisowanego muślinu oraz wyrafinowane rozcięcia.

W kolekcji FASHION dominują kolory nawiązujące do światowych trendów – delikatne, pastelowe błękity, oranże i pistacje. Bawełniana część kolekcji uszyta została z wysokiej jakości bawełny i batystu. Zdobienia tworzą ażurowe motyle dopasowane swoją lekkością i delikatnością do charakteru linii produktów. Prążkowana i fakturowana bawełna daje elegancję i wygodę na chłodniejsze dni. Kolekcja pełna jest dziewczęcości i wdzięku, ale niepozbawiona przy tym zalotności. Lekkie falbanki, ozdóbki i szlachetne materiały doskonale podkreślają kobiecą linię i figurę.


Bieliznę Coemi tworzą kobiety, które doskonale znają wartość codziennego luksusu i doceniają znaczenie ekskluzywnej bielizny – nie tylko na specjalne noce.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)