COEMI jesień/zima 2007/2008

COEMI to producent ekskluzywnej bielizny damskiej. Priorytetem firmy jest niepowtarzalne wzornictwo oraz najwyższa jakość.
/ 07.11.2007 21:42
COEMI to producent ekskluzywnej bielizny damskiej. Priorytetem firmy jest niepowtarzalne wzornictwo oraz najwyższa jakość.

Oferta składa się z kolekcji bazowej, kolekcji bawełnianej oraz najbardziej rozbudowanej i uaktualnianej zgodnie z najnowszymi trendami kolekcji „Fashion”. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych surowców, takich jak satyny, tiule, batysty i bawełny, wykończone doskonałej jakości koronkami, haftami i gipiurami.

W najnowszej kolekcji znajdziemy ciekawe fasony z satyn, zmysłowe i odważne modele wykonane z muślinu i tiulu oraz barwne desenie kwiatowe. Warto zwrócić uwagę na bardzo modne w tym sezonie kropki – czarno-białe zestawienia, malowane kwiaty na tkaninie oraz szlachetny żakard o japońskim wzorze łączony z delikatną koronką. Nowością są fantazyjne fasony wykonane z plisowanego muślinu oraz wyrafinowane rozcięcia.

W kolekcji FASHION dominują kolory nawiązujące do światowych trendów – delikatne, pastelowe błękity, oranże i pistacje. Bawełniana część kolekcji uszyta została z wysokiej jakości bawełny i batystu. Zdobienia tworzą ażurowe motyle dopasowane swoją lekkością i delikatnością do charakteru linii produktów. Prążkowana i fakturowana bawełna daje elegancję i wygodę na chłodniejsze dni. Kolekcja pełna jest dziewczęcości i wdzięku, ale niepozbawiona przy tym zalotności. Lekkie falbanki, ozdóbki i szlachetne materiały doskonale podkreślają kobiecą linię i figurę.


Bieliznę Coemi tworzą kobiety, które doskonale znają wartość codziennego luksusu i doceniają znaczenie ekskluzywnej bielizny – nie tylko na specjalne noce.