Celebrytki noszą paski!

Moda na paski w pełni! Latem chętnie sięgamy po nie tworząc stylizacje inspirowane ubiorem marynarzy, które idealnie wpasowują się w letni look!W tym roku pasiasty trend nie ominął popularnych sieci odzieżowych, nadmorskich deptaków i salonów. Koniecznie zobaczcie, jak paski noszą polskie celebrytki!
Marta Kosakowska / 16.07.2012 07:22

Moda na paski w pełni! Latem chętnie sięgamy po nie tworząc stylizacje inspirowane ubiorem marynarzy, które idealnie wpasowują się w letni look! W tym roku pasiasty trend nie ominął popularnych sieci odzieżowych, nadmorskich deptaków i salonów. Koniecznie zobaczcie, jak paski noszą polskie celebrytki!

Czytaj też: Jak nosić paski? - trendy 2012

Paski to jeden z najpopularniejszych deseni. Chyba każda z nas ma swojej szafie choć jedną rzecz w pasiasty deseń. Na czym polega fenomen pasków? Przede wszystkim na ich uniwersalności. Paski są odpowiednie dla każdego typu urody, każdego wieku, a umiejętnie dobrane, również do każdej sylwetki. Kochają je zarówno wielbicielki minimalizmu, które zestawiają je z prostymi fasonami oraz miłośniczki modowego przepychu, które w tym sezonie, zgodnie z trenem na łączenie deseni, noszą paski w zestawieniach z innymi deseniami.

Tego roku najmodniejsze są paski w dwóch odsłonach: tradycyjne, regularne, czarno-białe paski oraz kolorowe, o różnych grubościach. Które wybieracie?

Celebrytki noszą paski!

Fot. Depositphotos

Bluzka - H&M, Spódnica - Orsay, Buty - Mohito, Torebka - Jackpot

Celebrytki noszą paski!

Fot. H&M

Celebrytki noszą paski!

Fot. Orsay

 

Paski na salonach

Trend na paski doskonale widać również na salonach. Polskie celebrytki upodobały sobie pasiaste desenie, które tego lata, tuż obok pasteli i baskinek, można zobaczyć na wielu imprezach z udziałem znanych pań.

Najgorętszym trendem są pasiaste sukienki: biało-czarne lub kolorowe; w paski pionowe lub poziome. Zobaczcie kilka stylizacji z wykorzystaniem sukienek w paski!

Celebrytki noszą paski!

Fot. MW Media

Na zdjęciu: Edyta Górniak, Aleksandra Woźniak, Ewa Wojciechowska

Celebrytki noszą paski!

Fot. MW Media

Na zdjęciu: Edyta Herbuś, Ewa Gawryluk, Anna Rusowicz

Dobra wiadomość dla miłośniczek klasyki, równie modne są również ponadczasowe bluzki w czarno-białe paski. Stanowią świetną bazę dla wielu letnich stylizacji. Można nosić je do dżinsów, marynarki lub ołówkowej spódnicy. A w połączeniu z modnymi espadrylami i wiklinowym koszykiem wyczarują idealny letni look.

Celebrytki noszą paski!

Fot. MW Media

Na zdjęciu: Konstancja Bułhak, Renata Dancewicz, Dominika Gawęda

Dla nieco bardziej odważnych spodnie w paski, lecz jeśli nie macie tyle modowego co Maja Sablewska, uważajcie, ponieważ paski w dolnych partiach ciała to ryzykowne posunięcie, szczególnie jeśli mamy coś do ukrycia w tych okolicach.

Celebrytki noszą paski!

Fot. MW Media

Na zdjęciu: Maja Sablewska, Elżbieta Zapendowska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)