POLECAMY

Oryginalny styl Cary Delevingne

Jedna z najbardziej znanych i rozchwytywanych modelek na świecie! Zobacz jej oryginalny styl!
Oryginalny styl Cary Delevingne fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl
Celebrytka Cara Delevingne to obecnie najbardziej rozchwytywana modelka na świecie. Jest śliczna i świetnie potrafi się bawić swoim wizerunkiem. Raz jest prawdziwą damą innym razem chłopczycą w bejsbolówce. Moda jest dla niej stylem bycia! Zobacz je joryginalne i najciekawsze stylizacje!

Fantazyjny warkocz

Warkocz z boku głowy możesz dość łatwo zrobić sama. Zapleć włosy u nasady, a następnie zrób warkocza dobieranego. Dobrze go zaciśnij, by był ścisły. Warkocz powinien sięgać do karku. Po drugiej stronie gdzie włosy są rozpuszczone, możesz je lekko natapirować. Aby miały jeszcze więcej, objętości nie wahaj się spryskać fryzury lakierem.

Złocista opalenizna

Cara jest znana z pięknego miodowego odcienia włosów i złocistej opalenizny. Oczy często podkreśla brązowym smoky eyes  a usta akcentuje beżową pomadką. Styl prawdziwej kalifornijskiej dziewczyny.

Hollywodzki szyk

Czerwona soczysta pomadka, oczy pomalowane klasycznie na czarno. Hollywoodzki glam i szyk. Cara zachwyca i udowadnia, że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. 

Klasyczny styl

Klasyczny styl Cary zachwyca! Delikatny makijaż oczu i stylowa bardzo prosta fryzura. Modelka zmienia się jak kameleon.

Chłopczyca

Modelce często zdarza się ostro zabalować. Nawet na wielkim kacu nigdy nie traci swojej indywidualności. W bardzo modnych teraz okularach i stylowym kapeluszu prezentuje się wyjątkowo dobrze. Łatwo też ją poznać po jej charakterystycznych brwiach. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)