POLECAMY

Biurowa kolekcja Camaieu prosto z Francji

Sezon urlopowy powoli się kończy i czeka nas powrót do pracy. W związku z tym marka Camaieu przygotowała kolekcję biurową. Dominują w niej stonowane kolory - głównie biel, czerń i czerwień oraz kobiece fasony podkreślające kształty. Modnie i elegancko ale też zgodnie z obowiązującym biurowym dress codem.
Camaieu to przede wszystkim czerń, biel, szarości i granat. Jeśli w Twoim biurze nie obowiązuje sztywna etykieta, w kolekcji znajdziesz także elegancką, intensywną czerwień. Cała kolekcja jest skrojona, tak by podkreślić i uwydatnić kobiece kształty, ale w zgodzie z obowiązującą etykietą – spódnice i sukienki sięgają maksymalnie kilku centymetrów nad kolano, a dekolty są umiarkowanie wycięte . Ubrania z linii biurowej możesz łączyć i miksować ze sobą na wiele różnych sposobów, tak by codziennie wyglądać zupełnie inaczej, ale zawsze szykownie i elegancko.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Nareszcie Camaieu stworzyło coś z gustem! Ta kolekcja z modą biurową to strzał w 10. Nie trzeba chodzić po sklepach i szukać tylko można wejść tam i wszystko kupić :D Wy też musicie chodzić do pracy ubrane na sztywno? Ciekawa jestem co nosicie?