Bielizna w rozmiarach L - XXL

Bielizna dla pełniejszych kształtów i w przystępnej cenie? Czy to możliwe? Przejrzyj propozycje marek bieliźnianych Jolinesse i Esmara. W kolekcjach znajdziecie koronkowe i gładkie modele staników oraz biustonosze optycznie zmniejszające biust, czyli tzw. minimizery.
/ 30.07.2013 12:10

Marka Jolinesse ma w swoich kolekcjach bieliznę dla kobiet o pełniejszych kształtach. Odpowiedni dobór biustonosza jest bardzo ważny, zwłaszcza w przypadku większych piersi. Biustonosze Jolinesse modelują duży biust i zapewniając komfort. I to za 19.99 zł za sztukę.

Bielizna Jolinesse

Zobacz też: Białe sukienki nie tylko na ślub - przegląd

W kolekcji marki Jolinesse znajdziemy:

  • zarówno  biustonosze koronkowe w rozmiarach 85D/90C/90D,
  • gładkie z ozdobnym haftem w rozmiarach 85D/90C/90D/95C, w kolorach czarnym i białym,  
  • jak również modele optycznie zmniejszające biust w rozmiarach 90D/95C/100C.

Bielizna Jolinesse

Biustonosze stworzą całość wraz z majtkami modelującymi (15.99 zł za sztukę) lub majtkami typu panty (19.99 zł za dwupak).

Bielizna Jolinesse

Zobacz też: Wakacyjne wyprzedaże - co i jak kupować?

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na  legginsy modelujące Jolinesse i tuniki Esmara, z których można skomponować wygodny i efektowny zestaw. Bawełniana tunika, do nabycia w rozmiarach L-XXL, dostępna będzie w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym w cenie 29.99 zł za sztukę. Bezszwowe legginsy Esmara modelują figurę dzięki wzmocnionej części brzucha. Idealnie współgrają ze spódniczkami i dłuższymi koszulkami. Legginsy będą dostępne w rozmiarach L-XXL, w cenie 29.99 zł.

Bielizna Jolinesse

Zobacz też: Modne kalosze i gumowe buty

Bielizna i tuniki będą dostępne od 29 lipca w sieci Lidl. Oprócz tego dostępne będą także rajstopy modelujące i podkolanówki.

Źródło: Materiały prasowe