Bielizna i stroje kąpielowe New Yorker

Cytrynowe komplety z push-up, figami czy stringami są niewinne a jednocześnie uwodzicielskie. Czarujące odbicie w lustrze w bieliźnie o modnych kolorach różu, złota, ecri i czerni śmieje się do Ciebie.
/ 17.03.2007 11:49
Dawno, dawno temu ....

Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie? Dobrze, że ta bajka należy już do zapomnianych czasów, bo wiosną 2007 roku w uwodzącej bieliźnie marki censored każda kobieta może poczuć się niczym księżniczka.

bieliznaBajki braci Grimm powinny powstać na nowo, ponieważ podczas gdy Ty w białej bieliźnie ze słodkimi kokardkami czarujesz męski świat, Królewna Śnieżka nie odważy się powrócić zza siedmiu gór. Klasycznie, zabawnie albo też nieco sexy? Dlaczegóż nie wszystko w jednym? Cytrynowe komplety z push-up, figami czy stringami są niewinne a jednocześnie uwodzicielskie. Czarujące odbicie w lustrze w bieliźnie o modnych kolorach różu, złota, ecri i czerni śmieje się do Ciebie. W odróżnieniu od zmysłowego opakowania zła macocha może zniknąć na zawsze w labiryncie luster. Urocza bielizna! Podczas gdy Królewna Śnieżka jeszcze kosztuje zatrutego jabłka, jeden za drugim Księciem połyka Twoją przynętę – czy to może zasługa wyrafinowanych biustonoszy i majteczek w słonecznych, pastelowych kolorach? W uwodzącej, czerwonej bieliźnie z drobnymi różowymi detalami staniesz się obiektem zazdrosnych spojrzeń Śpiącej Królewny, Kopciuszka, Roszponki. Kiedyś grzecznie, a tej wiosny - gorąco i niewiarygodnie sexy: w prowokującej czarnej bieliźnie ze szlachetnymi złotymi aplikacjami zostaniesz Królową Nocy. I nawet Siedmiu Krasnoludków będą czerwoni z zazdrości.

Gdzieś w głębinach


stroje kąpielowe„100.000 mil poniżej poziomu morza“ czekają na Ciebie tej wiosny nie tylko zapierające dech w piersiach skarby morza, ale także cała masa fascynujących stylów kostiumów kąpielowych New Yorkera. Zanurkuj w dziką otchłań i daj się uwieść kolorowym przestworzom nowej kolekcji censored do głębin oceanu. Morskie nimfy i syreny znajdą tutaj nie tylko kuse dwuczęściowe kostiumy ze słodkimi kwiatami w stylu hawajskim, ale również seksowne bikini z błyszczącymi aplikacjami stylu miejskiego. „This must be underwater love“ – marzysz o bikini w jaskrawych kolorach lata? Żaden kłopot, paleta barw marki censored błyszczy kolorami poczynając od różu, poprzez turkus aż do żółci i zieleni. I w ten sposób stajesz się konkurencją nawet dla raf koralowych i barwnych ryb. W tej uwodzicielskiej kąpielowej modzie woda staje się Twoim rajem. Po prostu podążaj śladem innych morskich mieszkańców do fascynującego świata podmorskich przestworzy i płyń niczym ryba. Uważaj jednak: Przy atolu bikini trzymaj się po lewej, bo zaraz za laguną oczekują Ciebie dopasowane dwuczęściowe stroje z metalicznymi zamkami, zabawnymi wstążkami i uroczymi nadrukami. Daj się zaskoczyć!

Morskie koniki należą już do przeszłości? Na szczęście różnorodna kolekcja mody kąpielowej marki censored istnieje także na lądzie – we wszystkich filiach New Yorkera!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)