Backstage z sesji Simple CP na jesień-zimę 2011/2012

Zobacz jak słynny fotograf, z pochodzenia pół-Polak fotografuje Magdę Frąckowiak w ciuchach z najnowszej kolekcji
/ 13.07.2011 08:32
W tym sezonie niespodzianką nie jest to, że do udziału w sesji zdjęciowej firma zaprosiła top modelkę, bo to już weszło do "Simplowej tradycji". Pierwszy raz sesja odbyła się w Nowym Jorku.

Ekipa pojechała tam nie dla ciekawych plenerów, ale by w ubraniach z jesienno-zimowej kolekcji zaprojektowanych przez Lidię Kalitę, przebywająca tam top modelka Magdalena Frąckowiak stanęła przed obiektywem  światowej sławy fotografa. 

Alexi Lubomirski, bo o nim mowa, jest jednym z pięciu najbardziej znanych fotografów na świecie. W swoim portfolio ma zdjęcia dla najbardziej prestiżowych magazynów (Harper's Bazar, Vogue, W, GQ). Fotografował: Cate Blanchett, Catherine Zeta Jones, Demi Moore, Victorię Beckham, Nicole Kidman, Umę Thurman.

W tym sezonie zrobił kampanię Max Mary, wcześniej sfotografował Renee Zellweger dla marki Tommy Hilfiger. Zaczynał jako asystent Mario Testino. Urodził się w Anglii, jego ojciec był Polakiem, mama Peruwianką.

Jest doceniany nie tylko za swój talent fotograficzny, niedawno znalazł się wśród 10 najprzystojniejszych mężczyzn Ameryki.

Fryzurą Magdy zajął się Ben Skervin, a makijażem Rosemary Swift. Już wkrótce wyniki ich pracy!