Anna Maria Jopek w biżuterii autorstwa Anny Orskiej

Anna Maria Jopek wystąpiła w naszyjniku zaprojektowanym przez Annę Orską podczas koncertu Stinga w Poznaniu. Prezentujemy zdjęcia znanej wokalistki w oryginalnej biżuterii Orska.

Z okazji otwarcia Stadionu Miejskiego w Poznaniu wystąpił Sting ze swoimi największymi przebojami. Przed jego koncertem zaśpiewała jedna z najbardziej utalentowanych piosenkarek polskich – Anna Maria Jopek. Artystka wystąpiła w unikatowym naszyjniku z kolekcji Vintage, który specjalnie na tę okazję został przygotowany dla artystki przez Annę Orską. Oprócz Anny Marii Jopek biżuterię noszą gwiazdy światowego kina: Sharon Stone, Meryl Streep czy Katarzyna Figura.

Polecamy: 10 modnych przebrań na Halloween

Kolekcję Vintage oraz inne można obejrzeć na stronie internetowej orska.pl

Anna Orska tworzy przedmioty bliskie człowiekowi, podkreślające jego indywidualność. Jak sama mówi:

"Dla mnie to wyzwanie wykraczające poza przyjęty standard. Projektując biżuterię staram się patrzeć na świat z przymrużeniem oka. Działam intuicyjnie, często dochodzę do sedna zderzając i łącząc na pozór nie pasujące do siebie światy - to twórczy proces. Podczas tworzenia wykorzystuję różne techniki, polskie rzemiosło, niestandardowe dla jubilerstwa tworzywa. To mnie fascynuje. Towarzyszą mi inspiracje pochodzące z różnych dziedzin życia i zakątków świata. Tworząc spontanicznie zaskakuję samą siebie.'''

Zobacz też: Puchówki na każdą kieszeń - galeria

Każdy kto choć raz słyszał jak Anna Orska opowiada o biżuterii od razu poznaje, że ma do czynienia z pasjonatką, artystką i profesjonalistką. Potwierdzamy. Anna Orska od 2000 roku jest związana z marką W.KRUK, jest także wykładowcą szkół artystycznych w Poznaniu i Warszawie.

Tym bardziej nie dziwi nas fakt, że obie panie spotkały się i nawzajem wyczuły swoją wrażliwość estetyczną. Anna Maria Jopek zazwyczaj prezentuje styl artystyczny z rockowym pazurem. Jest on przede wszystkim naturalny i autentyczny.

Jak Wam się podoba Anna Maria Jopek w biżuterii Orska?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
fajna biżuteria , z ciekawych materiałów, interesującą kolekcję widziałam w Poznaniu w pasażu niebieskim ...
/8 lat temu
Niezłe. Poza tym wybór modelki tez był trafny
/8 lat temu
już dawno temu poznałam prace Orskiej. robi świetne naszyjniki inspirowane ludami afryki oraz żeglugą. Zwłaszcza jakieś bransoletki ze starych lin mi się podobają.