Angielska klasyka i włoski casual w najnowszej kolekcji PRÓCHNIK

W stworzonej przez projektantów PRÓCHNIKA kolekcji jesień-zima 2007/08, idealną propozycję dla siebie znajdą zarówno panowie ceniący sobie ponadczasową, stonowaną elegancję, jak i mężczyźni śmiało podążający za najnowszymi tendencjami pojawiającymi się na światowych wybiegach.
/ 07.12.2007 08:31
W stworzonej przez projektantów PRÓCHNIKA kolekcji jesień-zima 2007/08, idealną propozycję dla siebie znajdą zarówno panowie ceniący sobie ponadczasową, stonowaną elegancję, jak i mężczyźni śmiało podążający za najnowszymi tendencjami pojawiającymi się na światowych wybiegach.

Kolekcja obejmuje m.in. bogaty wybór klasycznych płaszczy, jak i mniej formalnych kurtek. Najmodniejsze wzory i kolorystyka (uśpione czernie, granaty, brązy), najwyższej jakości tkaniny i estetyka wykonania, komfort użytkowania, mnogość praktycznych rozwiązań – to cechy wyróżniające wszystkie projekty z nowej kolekcji. Warto podkreślić, że część płaszczy i kurtek z linii casual jest dziełem włoskiego projektanta Alessandro Martinetto – to w jego studiu w Mediolanie powstają projekty znanych światowych marek.

Płaszcze z kolekcji PRÓCHNIK jesień-zima 2007/08

Przygotowane przez projektantów PRÓCHNIKA propozycje płaszczy na najnowszy sezon to zarówno modele oparte na angielskiej klasyce, jak i te uosabiające bardziej swobodny, włoski styl casual.
Wszystkie płaszcze wykończone są z wielką starannością i dbałością o detale, stanowiące o estetyce i komforcie użytkowania. Są doskonale skrojone, idealnie się układają, a dzięki lekko zaznaczonej talii i linii ramion, wysmuklają sylwetkę. Jednocześnie są wystarczająco luźne, aby mężczyzna mógł czuć się swobodnie w eleganckim garniturze czy swetrze noszonym pod płaszczem.
Kolekcję płaszczy oparto na klasycznej kolorystyce: niezawodnej czerni, wyrazistym granacie oraz dwóch odcieniach brązu – czekoladowym i orzechowym.
Te głębokie, nasycone barwy są gwarancją efektownego wyglądu i wyważonej elegancji w ponure, deszczowe dni.
Płaszcze wykonane są z doskonałych tkanin: wysokiej jakości włoskich wełen (linia podstawowa), szlachetnych wełen z angorą (linia elegancka), kaszmiru (linia ekskluzywna).

Ceny:
w zależności od modelu od 599 zł do 2890 zł

Zobacz galerię zdjęć Płaszczy na zimę Próchnik

Kurtki z kolekcji PRÓCHNIK jesień-zima 2007/08
Królujący na światowych pokazach mody styl militarny był inspiracją do powstania kurtek z najnowszej kolekcji PRÓCHNIK. Znaczącą rolę odgrywają tu też wzory zaczerpnięte z kurtek lotników. Przy tworzeniu projektów równy nacisk położono na efektowny, zgodny z najnowszymi trendami wygląd, oraz na praktykę użytkowania. Nowoczesny, modny look tworzą dopracowane, przykuwające uwagę detale oraz wyraziste kolory: oliwka, wojskowe brązy, czerń.
Komfort użytkowania zapewniają nowoczesne rozwiązania, chroniące przed jesienno-zimową aurą oraz elementy takie, jak liczne, wygodne kieszenie. Kurtki wykonano z tkanin na bazie bawełny, wzbogaconej mieszankami włókien sztucznych oraz z nylonów nowej generacji. Te nowoczesne, włoskie tkaniny chronią przed deszczem i są swoistymi windstopperami. Zastosowane w kurtkach ocieplenie THERMORE skutecznie chroni przed niskimi temperaturami, a przy tym gwarantuje wyjątkową lekkość, porównywalną do naturalnego puchu.
Kurtki z jesienno-zimowej kolekcji PRÓCHNIK są podstawowym elementem stylu casual. Idealnie komponują się z dżinsami i swetrami, tworząc swobodny, nieformalny look. Niektóre modele można jednak również śmiało połączyć z garniturami – tworząc dzięki takim nieszablonowym zestawieniom swój oryginalny, niebanalny styl.

Ceny przykładowych modeli:
Kurtka Horn – 629 zł – 659 zł (w zależności od tkaniny)
Kurtka Bruno – 799 zł
Kurtka Norge – 799 zł
Kurtka Geller – 829 zł

Zobacz galerię zdjęć Kurtki na zimę Próchnik
Najnowsza kolekcja PRÓCHNIK dostępna jest w salonach firmowych na terenie całego kraju.