6 najważniejszych trendów na sezon wiosna-lato 2018

Poznaj je już dziś!
Karolina Kalinowska / 10 miesięcy temu

Termometry pokazują coraz wyższe temperatury. To najwyższy czas, aby poznać trendy, które będą dominowały w sezonie wiosna-lato 2018.

Jakie trendy będą hitem sezonu wiosna-lato 2018?

1. Trencz

Swoje pięć minut będzie miał ponadczasowy trencz, który zapewne ma w swojej szafie każda elegancka kobieta.

Płaszcze dostępne w aktualnych kolekcjach bezpośrednio nawiązują do najnowszych trendów. Ich kroje są nowoczesne i doskonale pasują do współczesnych kobiet, które żyją w ciągłym biegu.

2. Pastele

Pastelowe ubrania i dodatki to niekwestionowany numer jeden w czasie wiosenno-letnich miesięcy. Nosimy je od wielu lat i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić.

Te delikatne kolory są bardzo uniwersalne i każda kobieta wygląda w nich dobrze.

3. Ołówkowa spódnica

Modne będą ołówkowe spódnice, które do tej pory kojarzyły się z biurowym uniformem. Obecnie ten element garderoby jest świetnym pretekstem do zabawy modą.

4. Żółty

Żółty to trudny kolor! Pojawił się w trendach na sezon jesień-zima 2017/2018, ale nie zdobył większej popularności. Jednak to nie zaszkodziło mu i zostaje z nami na wiosnę i lato 2018.

Łączcie go z granatem, brązem, szarością, zielenią i czerwienią. W żółtym będą dobrze wyglądały posiadaczki rudych i kasztanowych włosów, które mają brązowe lub zielone oczy.

5. Kwiaty

Kwiaty to jeden z najważniejszych wzorów sezonu wiosna-lato 2018. Tym razem modne są kwiaty w stylu lat 60., drobna łączka oraz duże i wyraziste kwiatowe motywy.

6. Torebki na biodra

Torebki na biodra były popularne w latach 90. Pewnie wiele z was je pamięta i wspomina z sentymentem. Zazwyczaj była to mała saszetka wykonana z ortalionu i zapinana na suwak. Z czasem stała się synonimem kiczu, ale wróciła i nieźle namieszała na modowym rynku.

Więcej modnych ubrań i dodatków na wiosnę 2018:

To jeden z najmodniejszych kolorów sezonu wiosna-lato 2018. Jesteśmy (prawie) pewnie, że go nie lubicie! Ten dziewczęcy, romantyczny i ponadczasowy wzór wraca do łask. To największych hit wiosny!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)