3 zimowe stylizacje z jeansami

3 zimowe stylizacje z jeansami

Jeansy to nasze ulubione spodnie. Pasują do eleganckich koszul, luźnych T-shirtów i bluzek z żabotami. Mamy tutaj dużą dowolność. Każda z nas powinna mieć kilka par jeansów w szafie - rurki, z wysokim stanem bądź modne ostatnio dzwony. Czym się kierować przy ich zakupie?
3 zimowe stylizacje z jeansami

Z pewnością w każdej garderobie znajdą się co najmniej jedne klasyczne jeansy, które od wielu lat służą w chwilach niezdecydowania. Czarne, niebieskie, białe, czy kolorowe, ale zawsze wygodne. Jak więc nosić jeans, z czym go zestawiać i na jakie okazje pasuje? Podpowiadamy!

Jeansy niebieskie

3 zimowe stylizacje z jeansami

Klasyczny odcień jeansu w zestawieniu z czernią, złotem i czerwienią to idealna propozycja na spacer, spotkanie z przyjaciółkami, do kina czy szkoły. Niewymagająca, wygodna, ale z nutką elegancji poprzez złote dodatki sprawi, że będziecie czuły się pewnie i wygodnie. Jeansy damskie denim każda z nas powinna mieć w swojej szafie!

Jeansy białe

3 zimowe stylizacje z jeansami

Coraz częściej w waszych stylizacjach pojawiają się jeansy w kolorze białym i to właśnie w okresie jesienno-zimowym jest ich więcej niż latem. Dla fanek takich zestawień proponujemy wysokie kozaki w stylu kaloszy, małą torebkę na pasku i ciepłą parkę w żywym, zimowym kolorze. Taka propozycja jest nie tylko wygodna, ale też stylowa.

Jeansy czarne

3 zimowe stylizacje z jeansami

Na co dzień w drodze do pracy, na uczelnię czy do szkoły możecie postawić na klasyczne czarne jeansy, które w połączeniu z wełnianym, pastelowym płaszczem, botkami na obcasie i plastikowymi dodatkami stworzą niebanalną, trochę szaloną stylizację. W końcu zimą też możemy wyglądać kolorowo, a przy tym czuć się wygodnie i ciepło.