10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Jaki był rok 2012 w modzie? Z pewnością daleki od nudy! O czym najlepiej można było się przekonać, śledząc doniesienia z czerwonych dywanów. Oto krótka retrospektywa najciekawszych (choć nie zawsze najbardziej trafionych) kreacji minionego roku! A wśród nich słynna sukienka z rozcięciem Angeliny Joli, Anja Rubik odsłaniająca nogę oraz niepowtarzalny styl Lany del Rey.

Jaki był rok 2012 w modzie? Z pewnością daleki od nudy! O czym najlepiej można było się przekonać, śledząc doniesienia z czerwonych dywanów. Oto krótka retrospektywa najciekawszych (choć nie zawsze najbardziej trafionych) kreacji minionego roku! A wśród nich słynna sukienka z rozcięciem Angeliny Joli, Anja Rubik odsłaniająca nieco zbyt wiele oraz niepowtarzalny styl Lany del Rey.

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Zapraszamy na małe modowe wspominki 2012! Pisaliśmy o najważniejszych trendach w modzie 2012, ocenialiśmy gwiazdy pod kątem najlepiej i najgorzej ubranych w minionym roku. Tym razem proponujemy subiektywne zestawienie 10 stylizacji gwiazd, które zapadną nam w pamięć na dłużej!

 

Angelina Joli w sukni z rozcięciem

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Pamiętacie czarną, aksamitną suknię Angeliny Joli z gali rozdania Oskarów? To absolutny numer jeden najbardziej spektakularnych kreacji minionego roku. Suknia, a właściwie nadmiernie eksponowana noga aktorki, przykuła uwagę nawet tych, którzy na co dzień nie interesują się modą. Internet huczał, a słynna kreacja była komentowana nawet w głównych wydaniach serwisów informacyjnych!

Fot. PR Photos

 

Kontrowersyjna kreacja Anji Rubik

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

"Czy Anja Rubik miała na sobie bieliznę?" - takie pytanie - mniej lub bardziej wprost -  zadawali sobie wszyscy, którzy zobaczyli polską top modelkę na gali Met Ball. Biała suknia z głębokim rozcięciem, odsłaniającym nie tylko nogę, ale i biodro modelki wzbudziła furorę! Mówili o niej wszyscy w świecie mody i nie tylko, zadając sobie pytanie nie tylko o bieliznę, ale i o granice dobrego smaku...

 

 

 

 

Fot. butyk.co.uk

 

 

Katy Perry w stylu lat 20-tych

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Katy Pery lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Rok 2012 był dla niej czasem poszukiwania nowych pomysłów i inspiracji w kwestii makijażu, fryzury (jej włosy w tym roku były różowe, niebieskie, fioletowe, by w końcu stać się kruczoczarne) oraz strojami. Nie od dziś wiadomo, że słynna piosenkarka lubuje się w stylu retro z różnych dekad. Jednak stylizacja a'la lata 20-te nie zachwyciła. Sukienka wyglądała jak halka, a całość prezentowała się w bardzo przerysowany sposób. Katy, wybaczamy, lecz nie zapominamy.

 

 

 

Fot. PR Photos

 

Fan Bing Bing w sukni z trenem

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Jak zostać zabłysnąć na zagranicznych salonach, jednocześnie nie zapominając o swoich korzeniach? Na to pytanie doskonale zna odpowiedź chińska aktorka Fan Bing Bing. Kreacja w hollywoodzkim stylu została przyozdobiona tradycyjnymi, azjatyckimi motywami, tworząc niezwykle ciekawy, niezapomniany efekt.

 

 

 

 

Fot. PR Photos

 

Ascetyczna suknia Gwyneth Paltrow

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Prosta zawsze popłaca! Tylko spójrzcie na zachwycającą kreację Gwyneth Paltrow! Prosty krój w połączeniu z bielą, na posągowej sylwetce aktorki, prezentował się bardzo elegancko. Doskonały przykład, że mniej znaczy więcej. Tę zasadę (i tę stylizację) warto zapamiętać na dłużej.

 

 

 

 

 

Fot. PR Photos

 

Koronkowa suknia Kristen Stewart

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Ładną figurę należy eksponować. Kristen Stewart chyba zbyt dosłownie wzięła sobie do serca tę zasadę, wybierając na premierę "Saga Zmierzch: Przed Świtem" piękną, lecz eksponującą bieliznę suknię z kolekcji Zuhair Murad. Całość prezentowała się zachwycająco, lecz nieco zbyt ekshibicjonistycznie, przez co z pewnością wielu osobom ta sukienka na długo pozostanie w pamięci.

 

 

 

 

 

Fot. PR Photos

 

Szamaragdowa suknia Natashy Poly

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Szmarad będzie jednym z najmodniejszych kolorów 2013 roku, dlatego  w rankingu niezapomnianych kreacji z metką 2012 nie można nie wspomnieć oszałamiającej sukni Natashy Poly, którą rosyjska modelka zaprezentowała podczas ubiegłorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Piękność tym samym wykazała się doskonałym zmysłem przewidywania trendów, jednocześnie przełamując stereotypy, jakoby aksamit postarzał i ujmował seksapilu. Nic bardziej mylnego!

 

 

 

 

Fot. PR Photos

 

Tilda Swington w architektonicznej kreacji

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Uwielbiamy ascetyczny minimalizm Tildy Swington, od czasu do czasu przełamywany architektonicznymi fasonami i niebanalnymi kolorami. Podczas festiwalu filmowego w Cannes wybitna aktorka zaprezentowała suknię, która jednym może się podobać, innym - niekoniecznie, lecz jedno jest pewne - jest godna zapamiętania!

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. PR Photos

 

Meryl Streep w złotej sukni

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Kto powiedział, że złota suknie na przystoi  dojrzałej kobiecie, powinien natychmiast odwołać te słowa! Maryl Streep, odbierając Oskara (już trzeciego w swojej karierze!) za rolę Margaret Thatcher w filmie "Żelazna dama", miała na sobie oszałamiającą, kopertową suknię w kolorze szczerego złota i wyglądała w niej iście królewsko! Choć część krytyków mody nie podziela naszego entuzjazmu na temat tej kreacji, redakcja We-Dwoje.pl jest zgodna - to kreacja, która z pewnością znajdzie swoje miejsca na kartach historii mody.

 

 

 

 

Fot. PR Photos

 

Biała suknia Lany del Rey

10 niezapomnianych kreacji gwiazd 2012!

Rok 2012 z pewnością należał do niej! Nie tylko w dziedzinie muzyki, lecz również mody! Styl, który zaproponowała Lana del Rey szybko zyskał sobie szerokie rzesze zwolenniczek (i kopistek) na całym świecie. Nostalgia za estetyką retro, nutka prowincjonalnego kiczu oraz szczypta nieoczywistej zmysłowości stworzyły mieszankę wybuchową, godną powielania. Ciężko wybrać jedną stylizację Lany del Rey, która najbardziej przyczyniła się okrzyknięcia piosenkarki nową ikoną mody. Lecz jeśli mielibyśmy decydować, byłaby to suknia z metką Antonio Berardi, zaprezentowana w teledysku "Born to die".

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
ROKO style