Sztyblety na jesień 2018 - 12 stylowych propozycji z nowych kolekcji

Zobacz, jakie modele znajdziesz w kolekcjach na sezon jesień-zima 2018/2019.
Karolina Kalinowska / 07.11.2018 05:49

Sztyblety to (najczęściej) buty na płaskiej podeszwie sięgające nieco ponad kostkę. Na wysokości kostki mają wszytą gumę, która ułatwia ich zakładanie. Pierwotnie ten model butów był wykorzystywany do jazdy konnej.

Jakie buty będą hitem sezonu jesień-zima 2018/2019? Mamy aż 8 propozycji!

Sztyblety na jesień 2018

Pogoda w tym roku nas rozpieszcza, ale już najwyższy czas pomyśleć o zakupie cieplejszego obuwia. Obecnie mamy bardzo dużo możliwości, ale jednym z naszych ulubionych modeli butów na jesień są ponadczasowe, eleganckie i stylowe sztyblety.

W sklepach znajdziesz duży wybór tych praktycznych butów na płaskiej podeszwie. Tylko od ciebie zależy, jaki model wybierzesz. Aby ułatwić ci poszukiwania, postanowiłyśmy przejrzeć ofertę popularnych sieciówek i sklepów obuwniczych. Jakie modele udało się nam znaleźć? Zajrzyj do naszej galerii!

My jesteśmy dość nudne! Nam najbardziej podobają się klasyczne fasony, które będziemy nosiły nawet na kilka lat. W szafie chciałybyśmy mieć czarne sztyblety marki Kazar, które mają tłoczenia przypominające skórę węża. To subtelny, ale bardzo modny akcent dzięki, któremu wszyscy będą doskonale wiedzieli, że orientujemy się w najnowszych trendach.

Więcej modnych butów:
10 wskazówek, jak wybrać idealne buty na wieczorową imprezę
9 odlotowych butów, które odmienią każdą stylizację