POLECAMY

Ołówkowa czy plisowana? Zobacz, jaki model spódnicy z H&M będzie dla ciebie najlepszy

Którą chcecie mieć w swojej szafie?
Karolina Kalinowska / 8 miesięcy temu

Modna spódnica może być najważniejszym elementem wielu jesienno-zimowych stylizacji. Jakie modele są teraz na topie? Na jakie warto zwrócić uwagę w czasie zakupów? Specjalnie dla was przejrzałyśmy ofertę H&M i wybrałyśmy najciekawsze modele z nowej kolekcji.

To jedna z naszych ulubionych sieciówek! Dlaczego kochamy H&M? Mamy aż 9 powodów

Modne spódnice z jesiennej kolekcji H&M

Najbardziej kobiecym modelem jest ołówkowa spódnica, która jeszcze niedawno była kojarzona głównie biurowym uniformem. Na szczęście te czasy już minęły. Obecnie ten fason jest świetnym pretekstem do zabawy modą. Najlepiej sprawdza się u kobiet o proporcjonalnej sylwetce. Mogą ją nosić również gruszki i panie o figurze prostokąta, bez wyraźnego wcięcia w talii. Za to powinny jej unikać panie z szeroką górą i wąskim dołem sylwetki. Nie sprawdzi się również u kobiet o masywnych łydkach.

Po kilku latach nieobecności do łask wraca romantyczna solejka, czyli spódnica zdobiona drobnymi plisami. Swoją największą popularność zdobyła w lata 70. ubiegłego wieku. Teraz opanowała wszystkie sieciówki, a co za tym idzie również ulice. Kobiety szczególnie upodobały sobie modele o długości midi, które są najbardziej stylowe. My najbardziej lubimy nosić je z kozakami na obcasie i swetrami oversize.

Wybierz odpowiedni fason spodni i pozbądź się kompleksów! 12 propozycji z nowej kolekcji H&M

 

Take on the season dressed in floral prints and fine knits. #HM

Post udostępniony przez H&M (@hm)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)