Pierwszy sklep Primark w Polsce - data i miejsce otwarcia

Kiedy otwarcie pierwszego sklepu Primark w Polsce? fot. Materiały prasowe
Znana sieciówka Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Gdzie i kiedy? Sprawdź!
Marta Kosakowska / 22.05.2019 12:49
Kiedy otwarcie pierwszego sklepu Primark w Polsce? fot. Materiały prasowe

Primark to jedna z najpopularniejszy sieciówek na świecie. Oferuje modną odzież damską, męską i dziecięcą w przystępnych cenach. Marka otwiera pierwszy sklep w Polsce.

Gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu Primark?

Informacja o planowanym otwarciu sieci Primark w Polsce rozgrzała wielbicielki mody już kilka miesięcy temu. Według informacji „Pulsu Biznesu” marka rozważała sklepy w 4 lokalizacjach. Pierwszy z nich ma powstać w Galerii Młociny w Warszawie, której otwarcie zaplanowane jest na 23 maja (czwartek).

Niestety nadal nie wiadomo, czy  będzie to również dzień otwarcia pierwszego sklepu Primark. Na pytanie na ten temat, które padło na fan page'u, nowo otwieranej galerii, padła tajemnicza odpowiedź.

- Nie o wszystkich szczegółach możemy jeszcze mówić, ale zdradzimy, że spodziewamy się w Galerii Młociny debiutu marki, której sklepy są obecne m.in w Paryżu, Barcelonie czy Lizbonie.

 

Niektóre portale modowe twierdzą, że Primark otworzy się w dniu otwarcia Galerii Młociny. Jednak według nieoficjalnych informacji, które podał portal money.pl, pierwszy salon Primark ma zostać otwarty dopiero kilka miesięcy po starcie galerii.

Primark to jedna z największych sieci odzieżowych na świecie. Sieciówka powstała w Dublinie w 1969 roku. Od tej pory udało się otworzyć około 350 sklepów w 11 krajach. Czy już wkrótce dołączy do nich Polska? Odpowiedź poznamy lada dzień!

Przeczytaj:
Księżna Kate w sukience z sieciówki - ile kosztuje ten model?
Sukienka z H&M hitem sezonu wiosna-lato 2019
 

Redakcja poleca

REKLAMA