Bluza w cenie jak bluza z PEPCO fot. Adobe Stock

Piękna bluza na wiosnę za 29 zł. Tańszej nie znajdziesz nawet w PEPCO i możesz ją kupić online

Pokochasz ten kolor i jakość! Bluza jest marki Bershka i znalazłyśmy ją na Zalando. Są też inne kolory!
Edyta Liebert / 17.03.2020 08:51
Bluza w cenie jak bluza z PEPCO fot. Adobe Stock

Choć nie dane nam cieszyć się w pełni nadchodzącą wiosną to nie znaczy, że ona nie nadejdzie. Na pewno przyda ci się teraz (lub za kilka tygodni) wygodna, bawełniana bluza w niskiej cenie. 

Bluza z Zalando w cenie jak z PEPCO 

W obecnej sytuacji szukamy alternatyw dla stacjonarnych zakupów - szczęśliwie online można bezpiecznie dla obu stron zamawiać elementy wiosennej garderoby. Nie daj się pesymistycznym wizjom i postaw na wesołe akcenty.

Znalazłyśmy piękną bluzę w pistacjowym kolorze, który obok liliowego odcienia, będzie królował w tym sezonie na ulicach. Czekamy na to.

Bluza zielona z Bershki za 29,99 zł na Zalandofot. Materiały prasowe

Dużą popularnością cieszy się bluza w kwiaty z PEPCO za 29,99 zł - nasza propozycja jest w tej samej cenie. Bluza jest marki Bershka, ale my proponujemy kupić ją na Zalando. Dostawcami są firmy FedEx, DHL, DPD poinstruowane o zasadach bezpieczeństwa i bezkontaktowego odbioru paczki.

Bluza występuje w 7 kolorach i Zalando sugeruje zamówienie mniejszego rozmiaru niż zazwyczaj.

Ta piękna jasnozielona bluza z Zalando cieszy się niesłabnącą popularnością (ma blisko 600 recenzji!) i często jest wyprzedana. Warto zapisać się na newsletter lub zdecydować na inny kolor.

Warto wiedzieć, że jest wykonana w 88% z bawełny, a reszta składu to poliester i elastan. Jest łatwa w utrzymaniu, ale pamiętaj, by nie prasować nadruku znajdującego się na jej froncie. 

Inne ciekawe promocje: