Jesteśmy pod wrażeniem! 5 mało znanych polskich marek, których ubrania i dodatki pokochacie od pierwszego wejrzenia

I nie trzeba zapłacić za nie fortuny!

Cudze chwalicie, swego nie znacie! To popularne stwierdzenie doskonale pasuje do naszego rodzimego świata mody. Zazwyczaj wybieramy popularne sieciówki, a nie zwracamy uwagi na małe polskie marki odzieżowe, które zachwycają designem, wykonaniem i jakością materiałów.

Pewnie wiele z was myśli, że takie ubrania kosztują fortunę. Nic bardziej mylnego. Zazwyczaj są to kwoty bardzo zbliżone do standardów oferowanych przez sklepy sieciowe. A macie pewność, że nie spotkacie na ulicy tak samo ubranej osoby.

Ten letni trend zostaje z nami na sezon jesień-zima 2017/2018!

Polskie marki, na które warto zwrócić uwagę

W naszej galerii znajdziecie 5 marek, które skradły nasze serca. Paso a paso to marka specjalizująca się butach. W ich ofercie znajdziecie obuwie nawiązujące do stylu retro, ale z nowoczesnym smaczkiem. Czarne sandały zdobione złotą aplikacją to nasze marzenie. Za brandem Przywara-Strzałka stoi projektantka, która tworzy minimalistyczne torby i akcesoria. Wszystkie produkty wykonane są ze skóry. Zwracają uwagę i zaskakują!

Coastal to chyba najmłodsza marka w naszym zestawieniu. Założyły ją dwie przyjaciółki, które postanowiły tworzyć odzież sportową dobrej jakości. Dziewczyny chcą, aby ich produkty były trwale, cieszyły oko i sprawdzały się podczas wszystkich form aktywnego spędzania czasu.

Modowa wpadka, którą popełnia każdy... Ty też!

Tova została stworzona z myślą o kobietach, które czerpią z życia pełnymi garściami. Ubrania mają proste i kunsztowne formy, stonowane kolory i są inspirowane skandynawskim stylem. Marka nie ogranicza się do spełniania oczekiwań trendsetterek, równie ważne są dla nich klientki pragmatyczne, których każdy zakup jest przemyślany.

Muuv to pierwsza polska marka odzieżowa sportowo-lifestylowa, która jest połączeniem klasycznej kobiecości, minimalizmu i funkcjonalności. Projekty Muuv to połączenie komfortu, oryginalnych krojów, jakości i dbałości o szczegóły.

Mało osób go lubi, a jeszcze mniej wygląda w nim dobrze. Poznajcie najmodniejszy kolor na jesień 2017!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)