Promocja w Rossmannie fot. Materiały prasowe

Lipcowa promocja 2+2 w Rossmannie z produktami na wakacje. Zasady promocji

Warto zajrzeć do Rossmanna przed wakacyjnym wyjazdem! Sieciówka kosmetyczna przygotowała dla swoich klientów rewelacyjną ofertę 2+2.
Marta Kosakowska / 11.07.2018 13:42
Promocja w Rossmannie fot. Materiały prasowe

Promocja 2+2 jest doskonale znana klientkom Rossmanna. Najnowsza odsłona akcji nosi nazwę „Spakuj ochronę na wakacje”. Jak nietrudno się domyślić, dotyczy kosmetyków, które są niezbędne w czasie wakacyjnych wyjazdów.

2+2 w Rossmannie na kosmetyki na lato

Aby skorzystać z promocji trzeba wybrać 4 różne produkty z oferty. Za 2 z nich zapłacimy, a 2 dostaniemy w prezencie. Rossmann w wakacyjnej ofercie przygotował bogaty wachlarz kosmetyków, które najczęściej zabieramy na wakacje. Znalazły się wśród nich m.in. krem i olejki do odpalania oraz po opalaniu (również dla dzieci!), przyspieszacze opalania, balsamy utrwalające opaleniznę, a także - preparaty na insekty (komary, kleszcze, a nawet... mrówki). Do tego kosmetyczki oraz kremy do twarzy z filtrem przeciwsłonecznym. Akcja obejmuje kosmetyki takich marek jak m.in. Nivea, Neutrogena, Kolastyna, Ziaja, Garnier, Eveline i Perfecta.

Korzystając z promocji możemy zaopatrzyć się we wszystkie kosmetyki potrzebne na urlop. Biorąc np. krem do opalania, krem po opalaniu, preparat na komary oraz kosmetyczkę podróżną. Dwa z tych produktów otrzymamy wówczas gratis.

WYBÓR REDAKCJI: 7 pielęgnacyjnych kosmetyków na lato!

Promocja w Rossmannie obowiązuje od 10 do 19 lipca. Ale uwaga! Jest przeznaczona jedynie dla klubowiczów Rossmanna.

Przeczytaj:
Najlepsze nowości kosmetyczne na lipiec 2018!
TOP 5 na lipiec 2018 - wybór redaktor działu Moda i Uroda