POLECAMY

Triumph podejmuje współpracę z międzynarodową blogerką Leonie Hanne

Znajdź swój ideał biustonosza ze znaną blogerką Leonie Hanne.
Triumph podejmuje współpracę z międzynarodową blogerką Leonie Hanne
Triumph i rewelacyjna blogerka Leonie Hanne nawiązali współpracę na sezon jesień – zima 2016. Celem kampanii promującej wybrane, kultowe modele marki jest zachęcenie wszystkich kobiet do poszukiwań Ideału biustonosza i odkrycia na nowo jak ważna jest perfekcyjnie dopasowana bielizna.
 

Kim jest Leonie Hanne?

Blogerka Leonie Hanne to idealna partnerka do współpracy – wierna fanka bielizny Triumph. Jej pasja do stylu, mody, podróży i odkrywania nieznanych miast i kultur to inspirująca kombinacja, która sprawia, że prezentowana kolekcja nabiera nowego wymiaru. Leonie jest nie tylko modową muzą z okiem do najnowszych trendów, ale rozumie także jak ważna w stylizacji jest dobrze dopasowana bielizna – czy będzie to ubranie na co dzień z klasycznym modelem Amourette 300 czy Magic Boost – model stanowiący doskonałą bazę dla przyciągających wzrok kreacji.
 
 
 
 
 
 
 

Styl Leonie

Seria zdjęć portretowych doskonale odzwierciedla osobowość i charakterystyczny styl Leonie. "Chciałam, żeby sesja Ohh Couture i Triumph oddawała moją osobowość i, oczywiście, mój różnorodny styl życia. Uwielbiam być kobieca, delikatna i wesoła – i to naprawdę udało nam się pokazać w dwóch różnych historiach, które opowiadamy. Kultowa Amourette 300 na co dzień, a specjalne okazje lub bardziej intymne chwile w Magic Boost" – wyjaśnia Leonie. Oprócz pozowania w bieliźnie do tych wyjątkowych zdjęć portretowych, Leoni udziela porad dotyczących stylu oraz proponuje stylizacje typu "street style", aby podkreślić różnorodność i nienaganne dopasowanie bielizny Triumph doskonale pasującej do wszystkich kobiet.

Znajdź swój ideał

Kolekcja marki Triumph jest nie tylko wyjątkowa, ale też zjawiskowa. A wszystko dzięki blogerce Leonie Hanne.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)