Jakie ubrania znajdziesz teraz w sieciówkach. Zajrzyj do naszej galerii!

Jakie ubrania i dodatki wpadły nam w oko?
Karolina Kalinowska / 04.04.2018 05:42

W sklepach (ku naszej radości) już na dobre rozgościły się wiosenne ubrania i dodatki. Bez problemu kupicie rzeczy zdobione najmodniejszymi wzorami sezonu i klasyki, które będą odpowiednie na wiele okazji.

Nowości z sieciówek na kwiecień 2018

Naszym hitem w tym sezonie są kwiatowe motywy, które są jednym z najbardziej lubianych i uniwersalnych wzorów. Kochają go kobiety na całym świecie i (co najważniejsze) większość z nich wygląda w nim świetnie. Wiosną modne są wszystkie rodzaje florystycznych akcentów. Możesz wybrać romantyczną łączkę lub motyw dżungli. Wszystko zależy od twojego stylu i upodobań.

Chcesz wyglądać modnie, ale nie chcesz wydawać fortuny na nowe ubrania? Zainwestuj w modne dodatki! Strzałem w dziesiątkę będzie torebka wykonana z rafli, wikliny lub bambusa. My mamy na oku już kilka modeli z najnowszych kolekcji znanych marek sieciowych. 

Najmodniejszym płaszczem najbliższych miesięcy będzie trencz, który bezpośrednio nawiązują do najnowszych trendów. Jeszcze kilka lat temu mówiono, że prochowiec pasuje jedynie do eleganckich stylizacji i nie wypada go nosić do luźnych dżinsów, bluz z kapturem i sportowych butów. Obecnie moda rządzi się zupełnie innymi prawami, a o tych zasadach możesz (przynajmniej teraz) zapomnieć.

Więcej modnych ubrań i dodatków:

Idealne do pracy i na rodzinne spotkania. Damskie garnitury zdobywają coraz większą popularność! 8 polskich marek, które kochają gwiazdy. Ciebie też na nie stać! Ta blogerka modowa jest po 50-tce, ale stylu może jej spokojnie zazdrościć Maffashion

Redakcja poleca

REKLAMA