H&M otwiera swoje sklepy stacjonarne. Gdzie będzie można zrobić zakupy?

H&M otwiera sklepy stacjonarne fot. Adobe Stock
Tylko kilka salonów w Polsce będzie dostępnych dla klientów. Dotyczy to Katowic, Zakopanego, Wrocławia i Sopotu.
/ 22.04.2020 12:45
H&M otwiera sklepy stacjonarne fot. Adobe Stock

Z powodu panującej na świecie pandemii koronawirusa, większość galerii handlowych w tym odzieżowych sieciówek, nie funkcjonuje już od kilku tygodni. Zakupy można robić wyłącznie przy pomocy sklepów internetowych z opcją dostawy. To jednak może wkrótce się skończyć, bo jedna z największych marek modowych właśnie otwiera pierwsze ze swoich salonów. 

H&M otwiera sklepy stacjonarne w czasie pandemii

Mowa o szwedzkiej sieciówce H&M. Przy pomocy Facebooka poinformowali, że przywracają funkcjonowanie 4 sklepów na terenie Polski. Są to niezależne salony, niemieszczące się w żadnej z dużych galerii. 

Na chwilę obecną ze względu na koronawirusa otwarto 4 sklepy H&M na mapie Polski:

  • Katowice - ul. Stawowa 9
  • Zakopane - ul. Krupówki 49
  • Wrocław - ul. Świdnicka 7
  • Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57

Klienci zostali poinformowani, że każdy z salonów jest odpowiednio przygotowany na przyjęcie kupujących i stosuje wszystkie środki ostrożności zalecane przez sanepid. Na terenie lokali obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych. Dodatkowo sklepy wprowadziły noszenie rękawiczek jednorazowych i dezynfekcję rąk. Zarząd marki prosi również o zachowanie odpowiedniego dystansu od innych osób i korzystanie z płatności bezdotykowej. 

Drodzy Klienci, pozostając w zgodzie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów, otworzyliśmy cztery sklepy...

Opublikowany przez H&M Wtorek, 21 kwietnia 2020

Sklepy funkcjonują w godzinach od 11:00 do 19:00. H&M zaznacza, że już wkrótce będzie starał się otworzyć kolejne salony. Informacje będzie przekazywać na bieżąco. 

Gdzie można robić zakupy w czasie pandemii koronawirusa? 

W czasie panującego w kraju stanu epidemii otwarte są wszystkie sklepy spożywcze i supermarkety. Obowiązuje w nich jednak limit klientów. W lokalach o powierzchni powyżej 100 metrów kwadratowych jest to 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. W mniejszych sklepach jest to liczba kas pomnożona przez 4. 

Dostępne są również usługi drogerii, piekarni, aptek, marketów budowlanych. W każdym z nich należy trzymać się odpowiednich procedur bezpieczeństwa i dbać o dobro swoje i innych klientów. 

Zobacz więcej wiadomości o koronawirusie:

Redakcja poleca

REKLAMA