Anna Lewandowska w botkach fot. ONS.pl

Anna Lewandowska w absurdalnie drogich botkach. Znalazłyśmy podobne 7 razy taniej

Anna Lewandowska po raz kolejny zachwyciła nas swoimi botkami. Tym razem założyła buty za... ponad 4 tysiące złotych! My znalazłyśmy bardzo podobne, ale o wiele tańsze.
Urszula Wilczkowska / 19.02.2020 11:04
Anna Lewandowska w botkach fot. ONS.pl

Anna Lewandowska często zachwyca nas swoimi modowymi wyborami. Tym razem podstawiła na klasyczną oversize'ową marynarkę w szarym kolorze, którą pożyczyła od swojego męża. Naszą uwagę zwrócił jednak inny szczegół – botki trenerki fitness, których naprawdę nie sposób nie zauważyć.

Wszystko przez błyszczący czubek, który pięknie odbija światło (a to tego pomoże optycznie wyszczuplić figurę). Botki Lewandowskiej mają jednak swoją cenę... Ten model butów kosztuje... 4399 złotych!

Anna Lewandowska w butach za ponad 4 tysiące złotych

Chociaż buty naprawdę są piękne, trzeba przyznać, że ich cena zwala z nóg. Czy naprawdę są warte takich pieniędzy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Botki, na które zdecydowała się Anna Lewandowska, to zamszowy model Lamsy od Isabel Marant z ozdobnym obcasem oraz srebrnymi dodatkami. Chyba nikt nie byłby w stanie przejść obok tych butów obojętnie – srebrny nosek oraz ozdoba nad obcasem sprawiają, że to naprawdę wyjątkowe buty.

botki Isabel Marant
fot. Materiały prasowe

Jeśli bardzo ci się podobają, nie martw się – nie musisz wydawać całej pensji na buty! W eobuwie znalazłyśmy bardzo podobny model, który kosztuje mniej niż 1/7 tej ceny, a wygląda równie dobrze!

botki Schutz

Botki Schutz mają ten sam piękny srebrny nosek, ale mają nieco niższy obcas i – oczywiście – o wiele niższą cenę. Są obecnie w ogromnej promocji i kosztują 589 złotych. Ich cena regularna to ponad 1000 zł.

Przyznajemy, że nie jest to mało, ale za dobrej jakości buty, który wytrzymają wiele lat, zdecydowanie warto zapłacić nieco więcej; zwłaszcza, gdy jest to równowartość 2 par butów z sieciówek, które starczą na jeden sezon.

Przeczytaj więcej o butach i dodatkach w okazyjnych cenach: