POLECAMY

Z ciemnej brunetki na jasną szatynkę: rozjaśnianie włosów i brwi.

nursie
napisał/a: nursie 2010-10-17 16:26
Cześć dziewczyny :D

Wszyscy mi mówią, że świetnie wyglądam w czarnych włosach, bo mam ciemne oczy, ciemne rzęsy i ciemne brwi. Aktualnie mam włosy ciemno brązowe, lecz na końcówkach delikatnie ciemniejsze (pozostałości od kiedysiowego farbowania co miesiąc na czekoladowy brąz). Obecnie po rocznej przerwie, pofarbowałam włosy średnim brązem (L'oreal Casting), który i tak na początku wyszedł czarny.

Jednak! Od zawsze marzy mi się taki jasny, latynoski brąz (taki jak załączam do obrazka); włosy nie mam ani zbyt cienkich, ani też super grubych; są błyszczące, nie plączą się i kocham je pod tym względem, że jak je ułożę, tak one pozostają.
Radzicie mi iść z tym do jakiegoś super fryzjera? Bo moja kuzynka miała takie same włosy jak ja, i sama w domu rozjaśniła sobie do tego koloru, który ja chcę i wygląda świetnie. Rozjaśniała rozjaśniaczem z Joanny i na to zwykła jakaś tam farba.
A potem brwi? Wiecie może jak i gdzie się je rozjaśnia? U kosmetyczki można czy macie może jakiś "lewy" sposób? :D
Pozdrawiam :D
kapliczka
napisał/a: kapliczka 2010-10-19 23:44
ja jako kosmetyczka nie mam pojęcia jak się rozjaśnia brwi, mnie tego nie nauczono....
-
napisał/a: - 2010-10-20 20:15
po co rozjaśniać brwi?? Brwi dodadzą wyrazu twarzy, Ciesz sie ze masz ciemne brwi
sylciar
napisał/a: sylciar 2010-10-23 21:30
Ja wybralabym sie na twoim miejscu do fryzjera
-
napisał/a: - 2010-10-24 16:19
Jak dla mnie najładniejsze są włosy naturalne ewentualnie jeden czy dwa odcienie można kolor zmienić, ale żeby aż tak radykalnie, to ja bym się nie odważyła, szkoda włosów na takie eksperymenty.