POLECAMY

z blondu na rudy?

napisał/a: qeres 2010-12-02 20:07
Czy pasowałby mi rudy kolor? podobają mi się takie wyraziste ale boje się że może mi nie pasować. A wy jak myślicie? Pasowałby czy może coś innego? I może przy okazji jakaś inna fryzura? Proszę pomóżcie!
-
napisał/a: - 2010-12-02 20:12
Uważam, że pasowałby Ci taki kolor. Włosy Kasi Zielińskiej bardzo mi się podobają, i kolor i fryzura. Też chciałabym sobie coś takiego zrobić, ale jednak trochę się boję efektu... :)
Katalina
napisał/a: Katalina 2010-12-02 23:59
Sądzę, że ten rudy pasowałby Ci o niebo lepiej niż blond, który masz na tym zdjęciu ;) Podkreśli Twoją karnację i doda "pazura" :)
olaczy
napisał/a: olaczy 2010-12-03 18:33
Oj tak! Zdecydowanie jestem na Tak! Taki ognisty rudy jest na topie a przy Twojej karnacji to strzał w 10! To twój kolor moja droga - wszelkie odcienie rudości (jak np na załączonym zdjęciu ) i jak będziesz wybierać się do fryzjera koniecznie zabierz ze sobą zdjęcie tego rudego, by efekt był taki jakiego oczekujesz. Jeżeli chodzi o strzyżenie myśle, że dobrze byłoby stopniowo "szukać" długości w jakiej i ty się najlepiej czujesz i w jakiej ci jest dobrze. Proponuje przejść na strzyżenie typu - V -, czyli coś jak na twoim 3 zdjęciu, później ewentualnie "na Kasie Zielińską" i koniecznie grzywka!!!