POLECAMY

W jaki sposób nakładać róż na policzki?

napisał/a: GaaBii33 2012-07-26 17:33
Kupiłam sobie róż w limitowanej kolekcji essence róż ma kolor bardzo ładny z lekko połyskującymi drobinkami.Tylko problem w tym ,że nigdy takiego różu nie miałam i nie wiem jak go nakładać dziś nałożyłam i wyglądałam jak bym sobie natarła buraczkami policzki :( próbuje próbuje i nic....może doradzicie?
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-07-26 19:41
czym nakładałaś ?
weź w tym celu pędzelek
możesz tez połączyć z innym różem
-
napisał/a: - 2012-07-26 23:41
Bez względu na sposób nakładania różu obowiązuje jedna, podstawowa zasada: ma on wyglądać naturalnie i świeżo. Chodzi o wyczarowanie delikatnych rumieńców, które ożywią koloryt cery, nie zaś stworzenie wrażenia ciężkiego, przerysowanego makijażu z policzkami w stylu rosyjskiej babuszki "Matrioszki".Wskazówki aplikacji krok po kroku

1. Delikatnie strzepnij nadmiar różu z pędzla (możesz najpierw musnąć nim dłoń). Zbyt duża ilość kosmetyku utrudnia aplikację i powoduje nierównomierne rozłożenie koloru.

2. Róż nakładaj na najbardziej wystającą część kości policzkowych (z łatwością zobaczysz je, gdy po prostu się uśmiechniesz) w kierunku linii włosów.

3. Jeśli używasz dwóch odcieni różu, zacznij od nałożenia ciemniejszego na szczyt kości policzkowych (tzw. jabłuszka), a następnie zastosuj jaśniejszy w celu rozświetlenia makijażu. Ważne, by zatrzeć granicę między kolorami.

4. Następnym krokiem jest podkreślenie skroni, czoła i zaznaczenie linii podbródka (wystarczy delikatne muśnięcie). Dzięki temu uzyskamy bardziej jednolity wygląd, unikając efektu nienaturalnie wyglądających "plam" na policzkach, odcinających się od reszty twarzy.


Życzę powodzenia)
Dwa trzy razy i dojdziesz do wprawy :))
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-07-27 01:31
Różu nigdy nie nakladaj palcami! Wyjdą plamy. I o ile mam sztukę palcowania opanowana perfekt co do oczu to różu absoutnie.
mój sposób? Ja róż nakladam na powieki,policzki i delikatnie zewnętrzną część nosa.
taki makijaz wygląda bardzo swierzo. Co do sposobu aplikacji to kup odpowiedni pedzel, mnie najlepiej maluje się takim splaszczonym wąskim "kapec" nazywam go. Całą twarz najpierw maluje grubym wielkim pędzlem bronzerem a róż na końcu uśmiechając się do siebie. Kiedy uznam że za dużo to "poprawiam" bronzerem
eenax
napisał/a: eenax 2012-07-27 10:28
Do tego co koleżanki napisały ja dodam ze jak róż jest bardzo intensywny w kolorze to można sie zaopatrzyć w pędzel tylu duo-fiber on nabiera mało kosmetyku i można nim delikatnie i stopniowo dawkować kosmetyk.