POLECAMY

W Babcinej szafie

napisał/a: joasia078 2017-11-28 22:19
Witajcie, wspaniałe forum dla kobiet i świetne rady dotyczące mody i nie tylko.Bardzo lubię eksperymentować jeśli chodzi o modę.Ostatnio zrobiłam sobie wycieczkę do mojej Babci i natrafiłam akurat na przedświąteczne porządki w szafie Babci.Znalazłam sporo ciekawych ubrań fajny czerwony sweter, elegancki obcisły żakiet i starą ale bardzo ładną, małą torebkę ze skóry.Babcia oczywiście zaoferowała,że mogę brać co tylko mi się spodoba.
Spędziłam ten dzień z Babcią, która opowiadała mi o modzie z jej lat młodości.Było naprawdę bardzo miło i przyznam, że na chwilę przeniosłam się w ten świat:)
Kiedy wróciłam do domu zaczęłam główkować jak wyczyścić tą zjawiskową torebkę i szukając wskazówek jak poradzić sobie z takim problemem natrafiłam na ciekawy artykuł, z którego porad mam zamiar skorzystać https://www.wittchen.com/blog/jak-wyczyscic-skorzana-torebke
Kochane dziewczyny, a czy Wy zaglądacie do Babcinych szaf? Mam nadzieję, że tak, ponieważ myślę, że możecie znaleźć tam wiele prawdziwych inspiracji modowych. Pozdrawiam.
LadyBarbra
napisał/a: LadyBarbra 2017-12-07 14:40
I do babcinych szaf i do lumpów, tam to są dopiero perełki. :)